varjú

1. évad (2021) - 9 epizód
2. évad (2024) - 1 epizód

A sorozat a League of Legends univerzumában játszódik, és ismert karakterek történetét meséli el Piltoverből és Zaunból.

(Hupka Adrián)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier: 2021.11.06. | Netflix (2021.11.06.)

2022.10.23 Victorine

Nagyon tetszett, de elsősorban a képi világot emelném ki, mivel sok helyen elcsodálkoztam, hogy mennyire királyul van megcsinálva! Kicsit Sea of Thieves és Wonderlands keveréke a "grafika", ami nagyon bejön, igazi minőségi munka, a zenék is el lettek... Több

2022.05.04 harnas1207

Adva van egy játék, ami nem érdekel, illetve egy műfaj, amit nem szeretek. A sorozat ennek ellenére mégis lekötött és élvezhető volt! A látványvilág és a hang/zene brutálisan jó volt. A sztori is kellemes csalódás, mert messze túlszárnyalja az átlag ... Több

2021.11.08 varjú

Jó élmény volt sok szempontból. A történetvezetés ütemes, érdekes, az animáció gyönyörű - a mozgás és a stílus is tetszett. A karakterek is felkeltették a figyelmemet, elég komplexek. A szinkron és a háttértörténet is részletes, gazdag. Nagyon ajánlom mindenkinek.

2022.03.05 Rea387147

Nagyon szép grafikája van az egész sorozatnak! Élethű karakterekkel és látványvilággal rendelkezik. Az akció jelenetekkel és effektekkel párosítva lenyűgöző alkotás lett az egész sorozat! Imádom!

2021.11.10 lord777

Nem ismerem a sorozat háttérét, a játékot sem, viszont az animáció nagyon szép volt, a sztori érdekesen alakul. Kíváncsi vagyok a folytatásra.

(2022. 03. 25.)
Bárkinek bátran ajánlható tehát a sorozat, míg az animáció szerelmeseinek vagy a fantasystílus kedvelőinek egyenesen kötelező. A játékosoknak – vagy ahogy a LoL-ban hívják őket: az idézőknek – ráadásul olyan igazi csemege, amit kár lenne kihagyni. Több