Criminal
Gary Oldman
Kevin Costner
Kevin Costner
Gal Gadot

Egy elhunyt CIA-ügynök emlékeit és képességeit sikeresen beültetik egy elítélt bűnöző elméjébe. A titkosszolgálatok hajtóvadászatot indítanak a férfi ellen, aki ördögi tervet forral. Az idő azonban fogytán… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Bulgária
Premier (HU): 2016.04.21.

2019.08.10 indingo

Istenem hány ilyen film fog még készülni? Az agy a legbonyolultabb és összetettebb emberi szerv. A film nekem egy butaság.

2016.07.31 Bogi87

Kevin Costner alakítása miatt is érdemes megnézni ezt a filmet. A történet egész jó, de senki nem várjon nagy csavarokat, váratlan fordulatokat. Àtlagos akció-thriller.

2017.10.18 dulkap

Amennyire szenzációs a szereposztás (kicsit meglepően is hemzsegnek a nevek a stáblistán), annyira harmatgyenge a film. Az alapsztori is gyenge közepes, de a történetvezetés aztán már tényleg borzalmas. Logikátlanságok és értelmetlenségek tömkelege, ... Több

2016.09.02 Thibo84

Zseniális szereposztás, közepes történet, pár jó akciójelenettel megspékelve.

2017.10.23 Deku

Voltak olyan jelenetek amiket többször átnéztem mert szerintem több volt bennük mint elsőre látszik. Lenyűgöző történetet kapott a film és elgondolkodtató néhány helyen.

A film összbevétele 38 803 993 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 26 444 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Bevételi oldalon jelentős minuszt hozott a film, csupán 10,5 millió dollárt termelt vissza a gyártási költségéből.Szerző: LionelMessi10

A film 31,5 millió dolláros költségvetéssel készült.Szerző: LionelMessi10

Ryan Reynolds mindössze négy napot dolgozott a filmen.Szerző: dulkap

Ryan Reynolds és Antje Traue korábban szerepelt együtt a Hölgy aranyban (2015) című filmben, de ott nem voltak közös jeleneteik.Szerző: dulkap

Értékelés: 6.5/10
(2016. 05. 08.)
Egy újabb elrettentő példa, hogy még a legígéretesebb történetekből is lehet felejthető tucatmozit faragni, ha nem ölünk bele semennyi energiát. 6,5/10 Több

Értékelés: 4.5/10
(2018. 12. 20.)
Criminal (2016)
"Természetesen nekiugrassz, hiszen Costnert a Robin Hood idején kedvelted meg, Reynoldsnak meg világéletében kedves kis szomszéd srác arca volt egy Calvin Klein modell testébe bújva, hogy behúzza a női nézőket, neked meg szimplán szimpatikus, mert legszívesebben ilyen bátyót kívánsz magadnak, akivel lehet csajozni, sörözni." Több