Hajtóvadászat

Hajtóvadászat

Marco effekten
indingo

Marco Jameson nem vágyik másra, mint hogy dán állampolgár lehessen, és élhesse a tinédzserek egyszerű életét. Azonban bűnöző nagybátyja, Zola nem könnyíti meg a helyzetét. Marco egy nap egy holttestre bukkant, és ráeszmélve Zola bűneire úgy dönt, hogy megszökik. Csakhamar kénytelen… Több

Ország: Németország, Dánia
Premier (HU): 2021.12.30. | Telekom TVGO (2022.05.05.)
Forgalmazó: Vertigo

2022.02.16 indingo

A korábbi Q-ügyosztályos filmeket nagyon szerettem. Izgalmasak voltak és meglepőek. A story sötét, néhol hátborzongató. A Hajtóvadászat története túl egyszerű a korábbiakhoz képest. Nem rossz film, csak túl felejthető.

2021.11.16 Caravaggio1978 Nézhetetlen

A Vertigo Média újabb hulladéka

Annyira lapos az egész, hogy egy idő után azt sem tudjuk, hogy mi a téma, rohangálnak egy némaságot fogadott roma gyerek után, mint az őrült, nem derül ki a srác saját története. A film története sem derül ki, összevissza ugrál összefüggéstelenül a történet. A színészek unalmasak, műanyagok, szürkék, a szerepeket nagyon darabosan játsszák. Szerettek volna egy izgalmas filmet összehozni, de egy zagyva, unalmas film lett belőle. Nagyon sajnálom azt, aki moziba megy ezért, kíváncsi lennék, hányan álltak fel a vetítés alatt.

2021.11.13 kexy24

Szanaszét adtam, megnézném még 3x, ha kicsit drágább lenne. :) Legjobb!

2021.11.17 Lóri Ádámcsik

A dán Phil Collins nyomoz

A Q-ügyosztály ismét megnyitja kapuit. A film igazából végig lekötött, de a széria korábbi darabjai sokkal jobban sikerültek. Ennek köze lehet ahhoz, hogy az előző főszereplő páros esetében jobban működött a kémia. A korábbi részek fordulatosabbak és feszültebbek voltak, mint a mostani. Ennek ellenére 1x ajánlom megnézésre.

2022.01.04 Labodix

Szerintem nem rossz film. A színészek nekem kifejezetten tetszettek (főleg a kisfiú), a képi világ gyönyörű szép az egész film alatt, a zene is nagyon megfogó. Egy probléma van, az viszont elég nagy, hiszen a rejtély elég lapos. Kb. a 10. percben egy... Több

A film 10 446 080 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 7 098 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a film Martin Zandvliet rendező karrierjének első krimije. Szerző: hp

A film rendezői székét az a Martin Zandvliet foglalhatta el, akinek Aknák földjén című alkotása 2017-ben esélyes volt a legjobb idegen nyelvű film Oscar-díjára. Szerző: hp

A film legnagyobb részét Csehországban forgatták. Szerző: hp

A Hajtóvadász az ötödik olyan film, mely Jussi Adler-Olsen Q-ügyosztály regényciklusán alapszik. A korábbiak: Nyomtalanul, Fácángyilkosok, Palackposta, A 64-es betegnapló.Szerző: hp

(2022. 01. 06.)
Akciójelenetei ugyan korrektek, s a politikai szálat is próbálja vastagabbá tenni, vagyis odafigyeléssel tekergeti a nagy semmit, ám mindez rettentően kevés ahhoz, hogy indokolttá tegye ezt az álmosítóan lapos alibizést. Több
Nox
2018