Oltári tévedések

Oltári tévedések

Per tutta la vita

Mi történik, ha egy bíró érvénytelennek nyilvánítja a házasságot, miután rájön, hogy a házasságot kötő pap nem volt felszentelt pap? Miként döntesz, ha évekkel a kimondott eskü után újra igent kell mondanod? Ez történik több házaspárral, akik azzal szembesülnek, hogy valójában soha nem voltak… Több

Rendező: Paolo Costella
Ország: Olaszország
Premier (HU): 2022.04.28. | Telekom TVGO (2022.07.28.)
Forgalmazó: ADS Service

Claudia Pandolfi
Ambra Angiolini
Fabio Volo

2023.01.08 dandelion1983

Nem rossz film, sok alapigazságot felvonultat, sokféle kapcsolattípust bemutat. Valahogy a stílusával volt gondom, mert szerintem többet is ki lehetett volna hozni belőle.

2022.04.28 Bendegúz

Kellemes hangulta van a filmnek és nagyon tetszett az alapötlet is, csak szerintem nem igazán tudja végig fenntartani az érdeklődését az embernek...

2022.04.27 sziazo

Erősen középszerű film, amit egyszer megnéz az ember, aztán gyorsan el is felejti.

A film összbevétele 1 099 936 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 503 720 forintot termelt. A hazai mozik összesen 2 266 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Claudia Gerini a Netflixen látható Suburra című produkció kapcsán lehet ismerős a szélesebb nézőközönség számára.Szerző: csd

Paolo Costella hat év kihagyás után rendezett újra nagyjátékfilmet.Szerző: csd

A rendező elmondása szerint nem csupán egy egyszerű vígjátékot szerettek volna készíteni, hanem komoly kérdéseket feszegető filmet, amely mellőzi a felvezetést.Szerző: csd