Bazi nagy francia lagzik 3

Bazi nagy francia lagzik 3

Qu'est-ce qu'on a tous fait au Bon Dieu?

Miután a rendkívül előkelő és vallásos Verneuil család két lánya összeházasodott két más vallású férfival, a helyzet nem kis fejtörést okozott a "klán" idősebb tagjainak. A történet ezzel azonban még nem ért véget, hiszen további ellentétek és bonyodalmak fokozzák a helyzetet.

Két nagy… Több

Forgatókönyvíró: Guy Laurent, Philippe de Chauveron
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2022.05.19. | Telekom TVGO (2022.08.18.)
Forgalmazó: ADS Service

Chantal Lauby
Christian Clavier
Christian Clavier

2023.07.21 Ahoj poplacsek

7/10 – jobb lett, mint reméltem

Kicsit tartottam a 3. résztől, de teljesen nézhető és szórakoztató. Annak ellenére, hogy a karakterek (itt most bejöttek a külföldi szülők is) és a szituációk erőltetése sokszor erősen érződött. De mégse lehetett emiatt haragudni, mert mindig amikor ilyesmin kaptam magam, a következő pillanatban történt valami rém vicces. A lendület végig kitartott, aztán úgy ért véget az egész, mint amit egy nagy bárddal lecsaptak, mintha elfogyott volna a forgatókönyv. De ez nem ártott különösebben a filmnek. Amin kiégtem picit, az az, hogy a magyar szinkronban huszonötből huszonötször léghajónak nevezték a hőlégballont. Az ég szerelmére, emberek, ma már mindenki hozzáfér a nethez, jó lett volna utánanézni.

2023.02.19 Klauka89

Nem volt olyan szórakoztató számomra, mint az első kettő, de azért voltak benne jó beszólások és szórakoztató részek.

2022.05.19 Pimasz

Nekem már az előző két rész is nagyon bejött. Szerintem ebben sem fog csalódni senki sem.

2022.05.21 JamesBont

Mondanám, hogy nekem ez a fajta humor nem egészen jön be, de ettől függetlenül szerintem még így is remek szórakozást tud nyújtani.

A film 43 322 440 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 25 176 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A harmadik részben a stábhoz csatlakoztak Frédéric Chau, Medi Sadoun és Ary Abittan színészek.Szerző: csd

A forgatás ideje alatt három franciaországi színházi színész is életét vesztette egy tragikus autóbalesetben.Szerző: csd

Szexoktatás
Több, mint normális