Üzlet bármi áron

Üzlet bármi áron

Unfinished Business
dulkap
Tom Wilkinson

Egy keményen dolgozó kis cég vezetője (Vince Vaughn) és két munkatársa (Tom Wilkinson, Dave Franco) Európába utazik, hogy megkössön egy rendkívül fontos üzletet. Az átlagosnak ígérkező üzleti út azonban a legváratlanabb módokon vesz fordulatot, ráadásul az ügybe bekavar a cég tulajdonosának… Több

Rendező: Ken Scott
Író: Steve Conrad
Premier (HU): 2015.03.05.

2019.07.28 Ms. Akárki

Dave Franco itt is hozta a formáját, de ez sajnos kevés. Ritka unalmas film lett. Egy-két pár poén vot csupán benne sajnos. Sokszor a pábeszédek és így a karakterek is majdhogynem irritálóak, így nem igen tudunk semelyik karakterrel azonosulni.

2017.05.02 mamiéstöti2

A Vince Vaughn filmek az idő múlásával egyre lejjebb adják és még Dave Franco szereplése sem javítja fel a filmet. Kevés poén azok is már többször elsütve.

2015.07.08 dulkap

Nehezen indult be a film, de aztán szép lassan felvette a tempót, hellyel-közzel vicces jelenetekkel és dumákkal. Nem vállal túl sokat, de azt nagyjából hozza is a maga 90 percében. Franco-n én jókat nevettem, Nick Frost meg hozza a szokásos jó színvonalt. Egyszer érdemes megnézni egy ilyen borult estén.

2017.10.30 Berto49

Nem nagyon kedvelem a tucat amerikai vígjátékot, ettől sem szerettem jobban meg. Ritka alkalmanként nevettem is rajta. Vince Vaughn volt a főszereplő, aki egy fokkal jobb mint pl. Sandler. Ettől függetlenül nem volt egy nagy durranás. Egy színészre f... Több

2017.12.24 dailyfilmsan

Átlagos film. Nem nevettem szét magam és nem voltak benne túl jó poénok amik egy életre veled maradnak, de megnézhető. Bár a kissrác annyira felesleges volt hogy az hihetetlen.

A film összbevétele 14 431 253 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 39 255 478 forintot termelt.

A film R-korhatár besorolást kapott a erős szexuális tartalma, a nyelvezete és kábítószer használat ábrázolása miatt.Szerző: hp

A film posztere tisztelgés a Thank You for Smoking című film plakátja előtt.Szerző: hp

Tom Wilkinson korábban Dave Franco bátyjával, James Francoval is együtt dolgozott a Good People forgatásán.Szerző: hp

A filmet Bostonban, Framinghame-ben, Massachusettsben (USA) és a németországi Brandenburgban található Studio Babelsberg falai között forgatták.Szerző: hp

(2015. 03. 27.)
Idióta, trágár, művészet
Melankólikus komédia: egy üzletember pokoljárása a szabados Európában. Könnyed szórakozás. Fene egye meg, hogy ennyit kell gondolkodni utána… Több

(2015. 08. 04.)
Inkább jelents csődöt!
Az Üzlet bármi áron eleve árulkodik, mintha a készítők az életükben nem láttak volna igazán eredeti vígjátékot. Több