Közösség

Vélemény:

 

71 Magic Mike utolsó tánca

(2023)

Magic Mike utolsó tánca

 
dandelion1983   2023.03.16 13:08
0

Túl sokat nem vártam a filmtől, de még így is sikerült alulmúlnia az elvárásaimat. Alapvetően nagyon szeretem a táncos filmeket, jól esik a vásznon profi, betanult táncokat nézni. Egyetlen elvárásom volt, egy könnyed, szórakoztató filmet akartam. A sztori nagyon kiszámítható és sablonos, de ezzel még alapvetően nem lett volna baj. Vitathatatlan, hogy Salma Hayek nagyon jól tartja magát, és letagadhatna a korából. Ennek ellenére nem gondolom, hogy jó választás volt a szerepre. A Mike és közte lévő korkülönbség még az amúgy sem túl erős szerelmi szálat is hiteltelenné tette számomra. De nem ez volt a film leggyengébb pontja, hanem a táncok mennyisége. Táncot az elejét és a végét leszámítva alig lehetett látni, az is koncepciótlan volt, összecsapottnak hatott. Pont ezzel lehetett volna megmenteni a produkciót, de sajnos nem sikerült. Nagyon unalmas volt, alig vártam, hogy vége legyen. A játékidő főként indokolatlanul hosszú, ebből a filmből a másfél óra is sok lett volna, a kettő pláne az lett.