Közösség

Vélemény:

 

75 A kaptár 3. - Teljes pusztulás

(2007)

A kaptár 3. - Teljes pusztulás

 
respect the movies   2018.02.14 20:12
0

Szerintem nem volt rossz film! Sok ember szerint volt a Resident Evil filmeket két részre lehet osztani, miszerint volt az első rész ami egész jó volt és voltak a folytatások, akiknek a minőségük egyenes arányossággal csökkent a folytatások számával szemben! Jómagam nem egészen így kategorizálnám a Kaptár filmeket, mert tény, hogy nekem is eléggé tetszett az első rész, de valahogy elvoltam a folytatásaival is! Mert hát aki egy számítógépes játék adaptációjától várja azt a fajta minőségi fejlődést, amit maga a játék sem tudott meglépni részről részre, az biztos hogy csalódni fog a filmben! Ezeket a filmeket elsősorban a látványvilágért és a kikapcsolódásért készítettek és ezeket a feladatait szerintem tökéletesen teljesíti a Kaptár folytatásai! Nem kell használnia a nézőnek az eszét, mert nem építkezik a film hatalmas csavarokra, vagy óriási karakterfejlődésekre! Egyszerűen csak szórakoztat! Nekem kimondottan tetszett a poszt-apokaliptikus megjelenítése a filmnek, a speciális effektek is rendben voltak! Talán csak a film befejezését éreztem kicsit összecsapottnak (a végső harc jelenet rövidsége szinte már kiábrándító volt)! De mint írtam én elvoltam a filmmel, aki kikapcsolódni szeretne másfél órára, annak jó választás lehet ez a film!