Közösség

Vélemény:

 

81 Logan - Farkas

(2017)

Logan - Farkas

 
FakeDeathIT   2017.03.04 11:20
0

A filmet nem sokkal premier után néztem meg. A trailerek alapján egy The Last of Us (PS3 egyik legütősebb játéka) utánérzést vártam. Amit egyébként meg is kaptam. Végignézve a filmet, tényleg minden ütős volt benne,de elmaradt nálam a hatalmas hűha érzés, mert nagyon magasra raktam az elvárásaimat. Egy The Last of Us szintű drámaiságot vártam,de sajnos nem érte el. Ettől függetlenül méltán kerül be szerintem a legjobb képregény filmek közé. Logan egy méltó lezárása Hugh Jackman munkásságának, mindig is ő lesz Rozsomák, akármit is tesznek. Olyan ikonikussá vált ebben a szerepben,mint pl. Stalone a Ramboban vagy Arnold bácsi a Terminátorban. A filmet azokan nem ajánlom csak megnézni akik nem bírják a karaktert netán a szeletelést,mert az lesz bőven....végre az adamantium karom lecsap, Rozsomák elszabadul és egy utolsó nagy ütést bevisz a rosszakaróinak. Az egyetlen negatívuma a filmnek a sztori, szerintem kicsit olyan semmilyen, meg van magyarázva minden,de mégis érzek egy ürességet benne. Itt a lényeg X-23, Rozsomék és Xavier kapcsolata és kalandja együtt, inkább a szereplők dominálnak mintsem a sztori. Egy kiváló film lett a Logan és sokat vállalt, nagyrészt betartotta,de egy erősebb sztori nem ártott volna.