Közösség

Vélemény:

 

79 Kisiklottak

(2005)

Nagyon izgalmas és fordulatos thriller

 
Harper   2023.11.13 17:11
3

Néhány napja láttam újra (másodszor) Mikael Hafström 2005-ös rendezését, a Kisiklottak című thrillert Clive Owen és Jennifer Aniston főszereplésével, és meglepően jól elszórakoztatott. Annak dacára szórakoztam kitűnően, hogy nyilván emlékeztem belőle a fontosabb dolgokra. Az alapsztori önmagában is érdekes: adott egy banda, mely egy nagyon csinos nőt, Lucindát (Jennifer Aniston) használja csalinak különböző férfiak lépre csalásához. Ezek megismerik a vonaton a vonzó hölgyet, majd szobára viszik, ahol lecsap rájuk a banda, Philippe (Vincent Cassel) vezetésével. A pasast kifosztják, és még később is megzsarolják. Egy nap Charles (Clive Owen) lesz soron, ám az ő esetében nem lesz sima az egész, mert a férfi ugyan belesétál a csapdába, de miután tönkretették, nyomozásba kezd, és kideríti az őt csőbe húzó csinos nő valódi személyazonosságát. Bosszút próbál állni, de nagyon komoly harcra kényszerül. A film legvégső csattanója zseniális. Jennifer Aniston, Clive Owen és Vincent Cassel is nagyon jól játszanak. Egyértelműen 4 csillagos film (még másodszor megnézve is).