Közösség

Vélemény:

 

63 Fűrész: Újra játékban

(2017)

Ezért kár volt

 
Hámori Balázs   2020.09.13 22:30
2

Én mint Fűrész rajongó elég nagy csalódásként éltem meg az újabb részt pedig kezdetben nagyon vártam. Nem számítottam meglepetésekre hiszen aki ismeri a korábbi részeket pontosan tudja miket várhat egy fűrész filmtől, néhány áldozatot halálos feladványokat, cafatolást és hogy miért pont azt a 4-5 embert látjuk szenvedni. Ez egyébként most sincs másként mégis félre csúszott a dolog. A saját stílusára most is rálehet ismerni de az áldozatok elég irritálóak és sekélyesek, nem a színészi játék a gond hanem egyszerűen sz@rul lettek megírva. Aztán a nyomozó szál is olyan mintha egy délutáni krimi sorozatot nézne az ember ami ide azért kevés, ráadásul még közhelyes is. A csapdák pedig nem a logikáról tanúskodnak hanem inkább arról hogy a kirakós egy jővőbe látó személy, aki tudja, ki mikor mit fog tenni. Hiányzik az az összesedettség ami még például az első részben volt a nyomok és a feladványok terén. Összességében elmegy ugyan a film de ha te rajongója vagy az első részeknek vagyis konkrétan az első rész szent és sérthetetlen, nem ajánlom hogy megnézd. Ha csak egy egyszerű horror vágyik az ember korábbi ismeretségek nélkül akkor hajrá nem leszel szegényebb a megnézése által, de számomra ahogy említettem csalódás volt ez a film.