Közösség

Vélemény:

 

88 iZombie

(2015)

iZombie

 
FakeDeathIT   2017.03.04 11:11
0

Érdekes új megközelítése a zombi témának. Láttunk már sok próbálkozást, ami próbálta kicsit viccesebbre venni a dolgot (Eleven testek hatalmas marhasága pl.). Az agyatlan zombi kifejezést nem lehet erre a filmre alkalmazni. Kiváló szereplők, érdekes karakterek. Képregény film ami tud nagyon vicces lenni,de ha kell darkos is. A főszereplő "hangulat változásait" nagyon eltalálták és a színésznő is jól játssza. Néha kicsit átmegy romantikázásba a film,de szükséges is legtöbbször. Szerencsére nem találkoztam "filler" részekkel, mindegyik részben kicsit tovább megy a sztori és mindvégig fenntartja az érdeklődést. Én annyira ráfüggtem a filmre,hogy a 2 évadot 2 hétvége alatt megnéztem. Vizuálisan is ott van a film a szeren, semmi extra nincs 47 CGI effekt / perc,de mégis szép kamera munkák, jól eltalált szöget. Liv karaktere tetszett a legjobban, illetve a főnökéé. Sajnos Major annyira változó karaktere,hogy sokszor tetszett és egyetértettem vele,de többször volt az a bizonyos "wtf moment",hogy most miért illetve hogyan. A 2. évad lezására nagyon ütős, szóval várom a folytatást. :) Eddig 5*-ös a sorozat.