2024.04.17 17:22 Interfectorem Sabnock Olvasottság: <100x
0

Egy trash film, ami semmit sem ad

Nem is tudom, miért kezdtem el nézni.

Egy röhejese történet, röhejes megvalósításban...

Egy trash film, ami semmit sem ad

Oké persze, aki szereti a SyFy és az Asylum filmjeit, ez neki nyilván egy digitális orgia, de nekem csak kerekedett a szemem rajta!

Egy totális agymenés, amit leírni szinte lehetetlen, ezt látni kell!

Vannak itt kis kezit csókolom, női nemi szervek, meztelen mellek, úszó, láthatatlanná váló cápák, zombi lovasaikkal, természetesen antarktiszi nácikról van szó...

Titkos bázis, K7B örök élet szérum, 115 éves exnáci feltaláló és minden egyes nyalánkság, aminek a világon semmi, de tényleg semmi értelme sincs!

A nácik úszó cápákon megtámadják a világot, erre őket meg egy amerikai, ugyanolyan, levegőben úszó megalodon teljesen felfegyverkezve győzi le...

Hová süllyed a világ, kérem alássan?

Cary-Hiroyuki Tagawa, mint aki kissé „kanosan” és részegen fűzi a stewardesst, Robert LaSardo, aki gengszterből lett pap, Tony Todd, aki egy amerikai tábornok, Oliver Kalkofe, aki mint hisztis Hermann Göring, Eva Habermann, aki azért mindent, de tényleg mindent megmutat és Thomas Morris, aki pedig tényleg úgy néz ki, mint egy múmia!

Ami tényleg nagyon tetszett, az Nicolas Alvarez, ahogyan összerakta a zenei betéteket!

Amúgy a CGI kiégette az agyamat!

Néha azért ránéztem a számlálóra, hogy sok van-e még hátra.

De a vége is olyan lett, mint az eleje és a közepe, totálisan lapos és felejthető.

Nem leszek ZS rajongó, sem trash, sem Asylum, az már biztos!

Az IMDb-n 1800 véleményezés után 3,6/10-es, a TMDB-n 83 szavazatot követően 47%!

Nálam ez kettő csillag és 30%!

Ma koplalok, lehet, ezért vagyok morcosabb!

Inkább alszom egyet a kedvenc fotelemben!

30 Sky Sharks  (2020)

horror | sci-fi | vígjáték

Mélyen a Antarktisz jege alatt egy csapat geológus rábukkan egy régi náci laboratóriumra, ahol a németek sötét kísérleteket végeztek. Világuralmi terveik érdekében a nácik... több»

0