Közösség

Vélemény:

 

47 Nightworld

(2017)

Nightworld

 
respect the movies   2018.01.14 21:12
0

Szerintem borzasztóan gyenge film volt! Pedig a film előzetesének sikerült felkeltenie az érdeklődésemet! Jómagam egyfajta misztikus kis horrornak gondoltam ezt filmet, némi drámai szállal megfűszerezve, (és én ezeket a kombinációkat eléggé szeretem) de ezekből szinte semmi nem teljesül a röpke másfél óra alatt! Először is ami nekem már a film legelején feltűnik, hogy nagyon tv-film "szagú" a felvezetés, bár ettől még simán lehetett volna jó is a végeredmény! Kapunk egy aránylag korrekt főszereplő bemutatást, a drámai vívódásaiba is betekintést enged a film, de sajnos számomra nem voltak ezeknek a jeleneteknek úgymond mélységük! Aztán a film elkezd a misztikum szálra építkezni, ami annyiban merült ki, hogy sejtetnek dolgokat a készítők és ennyi! Sajnos a misztikum száll is úgy merül el a filmben, mint majd az egész film számomra a felejtés homályában! Színészek terén sem kapunk semmi kimagaslót, pedig hát azért egy Robert Englund is szerepet vállalt a filmben! Az pedig hogy ez egy horrorfilm a legfőbb besorolása szerint, maga a vicc! Egy nagyon unalmas, sokszor vontatott és rengeteg logikai bukfenccel tarkított gyenge film volt!