Közösség

Vélemény:

 

68 Szívek szállodája - Egy év az életünkből

(2016)

Szívek szállodája - Egy év az életünkből

 
dandelion1983   2023.12.16 10:00
2

Óriási rajongója vagyok a sorozatnak, az elmúlt 20 évben legalább hatszor biztosan megnéztem. Nagyon féltem a folytatástól, mert többnyire nem sikerülnek jól az ilyen jellegű próbálkozások. Sajnos ennél sem volt másként. A sziporkázó, felüdítő párbeszédeknek nyoma sem volt, a humor is eltűnt belőle, és gyakorlatilag semmit sem kaptunk ettől a négy résztől. Elég hiteltelen nekem, hogy egy olyan céltudatos, szabálykövető, mindent előre eltervező jókislány, mint Rory, kilenc év után még mindig ott tart, hogy Logan az élete része, amikor anno visszautasította a házassági ajánlatát. Lorelai és Luke sem nagyon haladt semerre, mintha nem is telt volna el kilenc év. Tisztán látszott, hogy egyetlen célja volt a készítőknek, hogy még egy bőrt lehúzzanak a máig töretlen népszerűségű sorozatról, de mondanivalójuk már nem volt hozzá. Ezt támasztja alá az is, hogy szinte minden szereplőt visszahoztak, aki a hét évad során szerepelt. Nekem az is zavaró volt, hogy nem minden szereplő kapta meg a régi szinkronhangját. Csak azért adtam rá mégis három csillagot, mert jó volt újra látni a szereplőket. Kár volt folytatni a sorozatot, kicsit sem tudta visszaadni az eredeti sorozat hangulatát.