Közösség

Vélemény:

 

68 Ocean's 8 - Az évszázad átverése

(2018)

Ocean's 8 - Az évszázad átverése

 
indingo   2018.06.30 22:29
1


Eddig csak pasis változat készült, ezért egy kizárólag női szereplős filmet is el kellett már készíteni. A szereposztása nagyon izgalmas, és több dudás is megfért egy filmben. Az alakításokkal és a karakterekkel nem volt gond. Sandra Bullock az egyik kedvenc színésznőm és mindig a természetesség mellett kampányol, de itt egy kicsit botoxolt középkorú nő hatását keltette. A története engem nem igazán nyűgözött le. Voltak benne jó megoldások, de valahogy minden túl könnyedén ment. Minden elsőre sikerült, meg persze mint mindig mindenhol balfékek dolgoznak. A drogériás jelenetről az jutott az eszembe, hogy Magyarországon próbáld meg előadni az üzlet polcairól frissen levett termékekről, hogy azt néhány napja vásároltad. Be se lépsz az üleztbe már letámadnak é utána is számos szempár követi minden lépted, és a kamerákról már ne is beszéljünk, Szinte tök ismeretleneket szerveznek be a buliba, ráadásul a legvégén a meglopott nő is csatlakozik a csapathoz. A szerelmi bosszú szál lógott a levegőben, ki lehetett találni, hogy mire (is) megy ki a játék, azon kívül, hogy több milliónyi ékszert raboljon a banda. A csavarra is lehetett számítani, ugyanis semmi érelme nem lett volna a terem kiürítésének az az egy nyamvadt nyaklánc miatt. Továbbá a többi ékszert mikor scannelték be a szuper szemüveggel? Az egy lánc beolvasása is percekbe tellett, akkor az a több tucat láncot, karkötőt és fülbevalót hogy sikerült bescannelni. És milyen terv az olyan, ahol önálló akcióba kezdenek néhányan, de arról nem tájékoztatják a társaikat. Összességében én jobbra, élvezhetőbbre számítottam, nagyobb tűzijátékra a végén.