Közösség

Vélemény:

 

76 A rosszfiúk

(2022)

Stílusos akciófilm,mesèbe csomagolva

 
BRANTON   2022.07.27 22:24
1

Mostanság egyre kevesebb animációs filmet nézek. Az ok nem véletlen, hanem nagyon is indokolt. Kinőttem őket, illetve manapság kevés jó alkotás készül ebben a kategóriában. Ezt a mozit is csak kedvjavító gyanánt kezdtem el nézni, plusz felkaptam a fejem a Dreamworks logóra, hiszen azért készítettek ők már egy pár emlékezetes kis mesét. A Madagaszkár 1-2 és a Shrek 1-2, átlengte a gyermekkoromat, ezért újra gyermeki örömmel vártam, hogy a Dreamworks vajon mit tud kihozni jelen alkotásunkból. Pozitívan csalódtam, ugyanis nagyon jól szórakoztam. A farkas és a róka karaktere telitalálat, illetve a szinkronjuk is. A többi karakterről ez már nem mondható el, sőt, kifejezetten speciális fogyatéknak éreztem őket. A pár gyenge karakter ellenére, egy rendkívül stílusos animációs filmmel van dolgunk, amely kicsik és nagyok számára is fogyasztható. Voltak pillanatok, amikor kevésbé tetszetős dolgok történtek, de összességében ez tényleg egy jó kis másfél órás kikapcsolódás. Jó dumák, két fantasztikusan szerethető karakter, igazából többet most nem is nagyon igényeltem. Az animáció minősége, na az meg aztán tényleg kiváló!