Közösség

Vélemény:

 

75 Isten keze

(2021)

Isten keze

 
Murphyyy   2022.07.16 17:31
0

Na, hát azt hiszem ilyen az, amikor a Netflix bemutató és a filmzene jobb mint az egész film. :D Amikor bejött Netflixre, megnéztem az előzetest. Teljesen szíven ütött, el is érzékenyültem miközben néztem, így még megnéztem kb. kétszer-háromszor. :D Természetesen eldöntöttem, hogy imádom, látnom kell! Hát, megnéztem. És sajnos nem adott annyit, mint gondoltam. Nem annyira ismerem Sorrentino munkásságát (azt hiszem, az Ifjú pápa első évadát láttam, ami hozzá köthető), így lehet ez is gond volt, hiszen nem tudtam pontosan, hogy mire vállalkozom. Szinte már-már művészfilm hatása van ennek a filmnek. Nagyon olasz (néhol nagyon amerikai), nagyon közel van a művészfilmhez. És nem akarok bántó lenni, de ez a kölyök, aki a főszereplő, nem tudom hol szedték össze, de tuti azért kapta a pénzét, hogy tud-e még bugyutább, szerencsétlenebb fejet vágni percről percre. Tud. Ez a srác ugyanolyan arcot vág a 2 órás filmben elejétől a végéig. A végén már konkrétan idegesített az arca. (Könyörgöm, csukd már be a szád, és vágj már értelmes arcot! Sírj, nevess, bármi, CSAK CSINÁLJ VALAMIT!) Nekem nem tetszett az ő alakítása. Az apa alakítása viszont annál jobban, imádtam Toni Servillo alakítását. :) Röviden ennyi. Azt hiszem, túl magasra tettem a lécet az előzetes megnézése után.