Közösség

Vélemény:

 

28 Gyilkos kobold 4.

(1996)

Gyilkos kobold 4.

 
respect the movies   2018.03.04 13:39
0

Szerintem nem volt annyira rossz film mint ahogy sokan mondják! Vannak filmek amikre azt szokták mondani hogy: "ez már annyira rossz volt, hogy akár már jónak is mondhatjuk"! Na ez a film számomra teljesen beleillik ebbe a feltevésbe! Mint ismert a Gyilkos kobold című horrorfilm sorozat egyik része sem lett egy hatalmas siker, mégis valamilyen szinten sikerült neki egyfajta kultstátuszt kivívnia, főleg a horrorkomédiák körében (talán ezért is lett a filmnek hat része és egy reebotja)! Mivel már az első résznél sem voltak komolyabb elvárásaim a filmmel (nemhogy a folytatásainál) ezért engem nem nagyon zavartak a film hibái (mert hát abból volt bőven)! Viszont talán ennél a résznél éreztem a leggyengébb forgatókönyvet! Nem hiába voltak más filmekből való "lopás" de még így is súlyos butaságok találhatóak benne! A színészi alakítás említésre sem méltóak (a többségük a film előtt és után is inkább, sorozatok epizódszínészei maradtak)! Viszont engem még mindig tudott szórakoztatni ez a film, nem azt mondom hogy hangosan felnevet majd a film közben a nézője, de mégis mosolyra tudja késztetni az embert! Az eddigi négy rész közül viszont tényleg ez a legrosszabb felvonás!