Közösség

Vélemény:

 

62 Madame Web

(2024)

Bárcsak a perui dzsungelben maradtak volna!

 
FREEWAY   2024.03.31 16:10
0

Hol is kezdjem? Már az elején, amikor lelőtték Cassie anyját, és megjelent a „nyírkátai” Pókember, már ott majdnem felröhögtem, és azon gondolkoztam, hogy kikapcsolom ezt a nem mondom, mit. Pedig még 10 perc sem telt el a filmből. Na, de utána vártam, hogy hátha lesz valami a történetből, valami kibontakozás, hogy jobban megismerjük a karakterét a főhősünknek„”. Viszont fél óra kellett, hogy felismerje önmagában, hogy valami itt nem stimmel a galambos résznél, meg ugye látta, hogy meghal a kollégája, mert nem engedte be a mentőautóba, meg hasonló finomságok. Amit itt most leírtam, ezt a pár sort, abból könnyen ki lehetett találni, hogy mi fog történni az egész cselekményből. Faék egyszerű történet (ami természetesen a végén indul, mert ugye miért ne). Forgatókönyv: pocsék, pedig lehetett volna egy jó film is, de úgy szétcsapták, hogy sajnos ennyit tudtak kihozni belőle. Karakterek: rém unalmasak, semmi újat nem mutattak. (Adam Scott volt talán az, aki jó volt). Összegezve a filmből látottakat: csalódás lett az egész.