Közösség

Vélemény:

 

60 Rachel Stone - Mindent vagy semmit

(2023)

Izgalmas és tátványos a Netflixhez képest

 
Harper   2023.08.13 14:39
4

A Mission: Impossible és James Bond filmekhez szokott rajongóknak talán kicsit gyengébb kivitelű a Netflix új húzó filmje, a Heart of Stone, de az átlag akciófilmek közül azért kiemelkedik szerintem. Gal Gadot kitesz magárt, láthatjuk farmerben, nagyestélyiben, ejtőernyőzve, síelve és fürdőruhában is. Profin verekszik, vezet, lő és harcol földön, égen, levegőben. Az alapsztori sem annyira gagyi: egy titkos szervezet a Charter megmentéséről szól, melyet tönkre akart tenni egy pasas, akit korábban majdnem megöltek a szervezet emberei. A pasas Jamie Dornan, A szürke 50 árnyalatából a gazdag macsó hapsi (aki pajkosan szereti az ágyban). Itt most ő a főgonosz. Én elvoltam ezzel a filmmel, nem a hibát és a rosszat kerestem benne, hanem élvezni próbáltam, és elismerni mindazt, amit jól csináltak benne. A rendező névrokonom: Tom Harper, aki korábban a Birmingham bandáját rendezte. Szerintem nem végzett rossz munkát ezzel a filmmel sem. Értékelésem: 70%, mert jók az akciók, elmegy a rendezés, és Gal Gadot kárpótol bennünket a gyengeségekért. Már csak a látványa is.