Közösség

Vélemény:

 

37 Az ablakomon át: Téged nézlek

(2024)

És megérkezett...de kár volt

 
JRD   2024.03.02 15:58
0

Nem vártam, de beállítottam az emlékeztetőt, hogy megnézzem az újabb túltolt tinitörténet záró etapját. A Netflix előszeretettel mazsolázik a wattpados sztorikban, így most sem cselekedett másként. Na nem a művészi értékük miatt. Az ok ennél sokkal egyszerűbb. Nem kell gondolkodni hozzá, és pusztán a szórakozásra összpontosít. Bevallom, nem csalódtam. Pontosan azt kaptam, amire számítottam. (Ariana Godoy „írónő” az évek során nem fejlődött írásban, így a története is megmaradt azon a bizonyos Julia, Romana, Tiffany és egyéb színes könyvek lesarkított, túlromantizált, gyakorta bugyuta szintjén.) Viszont bármilyen lesújtó is a véleményem magáról a wattpados „könyvről”, azért jó egy kicsit a túlcsöpögős, nagy gesztusos, agyonromantizált történetbe belesüppedni egy pohár borral, és végre kikapcsolódni a heti őrület után. Tehát fogtam egy pohár bort (ami azért érdekes, mert állatira nem tudom értékelni ezt a nemes nedűt), belezuhantam a fotel puhaságába, és megnéztem a trilógia utolsó fejezetét. Aztán felálltam, kiöntöttem a bort, amihez hozzá sem nyúltam, és szinte azonnal el is felejtettem a történet nagy részét. Hát ennyire hatott meg Az ablakomon át utolsó története is. Csak a medencés jelenetre emlékszem... és valljuk be, ez azért nem sok. Viszont a tinilányoknak szinte bibliája lesz, ahogyan A szürke ötven árnyalata vagy a 365 nap. Ám kinek milyen az ízlése. Ne hallgass se rám, se másokra. Nézd meg, és majd eldöntöd magad. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!