Közösség

Vélemény:

 

75 Uncharted

(2022)

Kincskeresősdi a 21.században

 
Zsolt Szabó   2022.10.27 10:18
1

Aki ismeri a játékot, annak is adott bőven újdonságot a film, mivel az alkotók elmondták, hogy ez a film nem egy tipikus adaptáció lesz, hanem a játék előzményét tárja fel a rajongók előtt. Így is lett. Ezért volt az, hogy az elejétől kezdve láthattuk a két karakter egymásra találását és összecsiszolódását, akiket szerintem két nagyon jó színész alakított, ha lehet azt mondani, rájuk szabták a karaktereket. Tom Holland egyértelműen az egyik legnépszerűbb figura Hollywoodban. Igen, a kis cingár erre a filmre össze is kapta magát egy kis izomzat felszedésével. Mark Wahlberget se kell bemutatni senkinek, nekem egyik kedvenc színészeim közé tartozik, kedvelt arc. Úgy, hogy már adott volt egy jó sztori és jó színészek. A film pedig adta, amit úgy mond egy ilyen kaland adhat nekünk, a CGI jó volt, főleg ,ha a finisht nézzük, még a szánk is tátva maradhat. A történet vezetése a filmnek jó, nem lassú folyású, mindig van valami történés, úgyhogy a két órás játékidő csak úgy elrepül. A film vége pedig, hogy happy end lesz-e, azt majd eldönti mindenki. A filmet én csak ajánlani tudom, jó kis popcornropogtató szórakozás. 7/10.