Közösség

Vélemény:

 

61 Az Alkotó

(2023)

Lenyűgöző látványvilág

 
Bafam   2023.12.11 11:27
0

Lenyűgöző látványvilág, és más semmi. Röviden és tömören ez a véleményem erről a sci-fi-fantasy-CGI filmről. Nézése közben nem igazán szeretem, hogy ha az következik be a következő jelenetben, amire gondolok, hogy be fog következni. Sajnálom, hogy ez ennél a filmnél is így történik. Szeretem, kedvelem azt a metódusát a filmnek, hogy az kellőképpen meg tudjon lepni váratlan, előre ki nem számítható dolgokkal, történésekkel, cselekményekkel (talán ezért is kedvelem annyira a nem amerikai filmeket, pl.: svéd, dán, francia, norvég stb. filmeket bármilyen műfajban). Sajnos egyébként akármilyen sok harci csatajelenet volt hangos effektekkel, én becsülettel elárulom, hogy a film nézése közben kétszer is elszundikáltam. A lyukas fejű gépemberek is unalmasak lettek egy idő után, majd a végén a párom ébresztett fel, hogy kisült a diós-aszalt áfonyás bejgli, kóstoljam már meg. Na erre az ínycsiklandozó illatra, adventi finomságra már felkaptam a fejemet, hirtelen éber lettem, habár jobb lett volna, ha a film teszi meg ugyanezt. Remélem, Ti nem jártok ugyanígy, ahogy én jártam, a bejglit leszámítva, mert az finom lett.

 
László 2023.12.15 15:46
0

Tetszett az értékelés, de nincs összhangban a csillagokkal.

 
Bafam 2023.12.18 13:24
0

Lehet, hogy túlértékeltem, akkor viszont Önnek van igaza, nem nekem. Valóban nagyon fontos az összhang. Köszönöm.

 
polgy 2023.12.11 15:41
1

Szia, olvasva a kritikádat nem értem az 5 csillagot. Miért adtál ilyen jó értélesést egy olyan filmre, amin többször is elaludtál?

 
Bafam 2023.12.12 05:16
0

A látványa miatt nagyon tetszett.