10 dolog, amit utálok benned

10 Things I Hate About You

2020.08.03 violet_hope11

A film alaptörténete nagyon jó, bár én kicsit többet vártam tőle. A párbeszédek viszont sajnos elég bugyuták, nekem az egy kicsit sok volt, amilyen beszédstílust a tanárok is megengedtek maguknak az iskolában. Poénokat még nagyítóval se nagyon lehet ... Több

2018.03.24 Rendszergizda

Egy átlagos romantikus film, semmi különleges az akkori korszak jellemzőivel ! Poénok benne elégé egyszerűek és könnyedek, tökéletes választás hétvégi filmnek! Egyszer megnézhető.

2015.06.29 Prücsök

Gyerekkorom kedvence, állandóan ez volt a sláger, újra és újra megnéztem. Nagyon aranyos, vicces történet. Kiváló színészekkel, mint pl. Heath Ledger! Nagyon tetszett a főszereplők jellemfejlődésen, nagyon jó kidolgozott kis film ez!

2015.09.01 Mr. Zero

Varázslatos alkotás. Kivétel nélkül ajánlom mindenkinek, tökéletes választás lehet, ha az ember teljesen el akar merülni egy más világban. Ennek a történetnek mindig meg lesz a maga helye és ideje. Nagyon szerettem és szeretem a mai napig.

2016.08.26 GaraiV

Könnyed, lazulós vígjáték, ami kikapcsolódást nyújthat egy lazulni vágyó estére. Kellemes, könnyed film, egyszerű sztori, de mégis szórakoztató. Nekem bejött.

2015.11.22 Jozzsef

Erről a filmről mindig a gondtalan tini éveim jutnak eszembe.Humoros,élvezhető és itt még az sem zavar,hogy néha már túl nyálas romantikus.Többször láttam már és nem tartom unalmasnak.

2016.08.17 Macika

Átlagos sablonos vígjáték sablonos színészi alakítással. Semmi extra, egyszer nézhető film, de ne várjunk sokat tőle. Maga a története ötletes, könnyed, laza vígjáték!

2015.07.23 Bekmeli

Annak ellenére hogy sablonosnak mondható romantikus amerikai vígjáték a sztorija tetszett, ötletes. A színészek meggyőzően alakítanak benne, de ennek ellenére nem egy eget rengető film. Egyszeri nézésre azonban szórakoztató.

2016.03.01 RókaÚr

A 10 dolog... egy nagyon kedves kis komédia, gyermekkorom egyik kedvence, bár akkoriban még nagyon más szemmel néztem a filmeket. Épp a nyáron csíptem el valamelyik tévécsatornán, és kimondottan jól esett egy kicsit nosztalgiázni.

2016.06.28 justynaw

Julia Stiles és Heath Ledger párosa nagyon megmaradt bennem, mind a ketten imádnivalóak voltak a szerepeikben. Nem egy korszakos komédia, de kellemes emlékeket őrzök róla.

2015.02.11 pillacica7

Romantikus, aranyos tini vígjáték. Vicces történet, jó színészek jellemzik a filmet, de a sztori kicsit átlagosnak tűnik. Jó kikapcsolódás unalmasabb estékre.

2019.04.13 petrlujz

Tinifilm, 12 éves kortól 17-ig ajánlom, az fölött már valószínűleg nem fog tetszeni. Egyébként szórakozatató, és Heath Ledger alakítása is felemelő.

2016.12.26 eszalai

A 90-es évek egyik legjobb ifjúsági filmje! Számomra megunhatatlan kis vigjáték, akárhányszor nézem meg mindig jobb kedvre derít! A szereposztások is nagyon el lettek találva. Heath Ledger mint a többi filmjében itt is nagyot alakit és Julia Stiles-e... Több