A bájkeverő

Bedazzled

2024.05.12 Krisz

Nagyon tv-korszakos vígjáték, annak minden bájával. Vicces, aranyos. Szerintem a története tök kreatív. A karakterek jól vannak megírva. Brendan Fraser jól hozza a figurát, és jól is áll neki. Elizabeth Hurley-t mintha erre a szerepre találták volna ki. Kellemes kis laza kikapcsolódást nyújt.

Egy aranyos film jópofa kalandokkal és jó kis sztorival. A lényeg, ami egyfajta üzenet is embertársainknak: nem biztos, hogy mindig változtatni kell, ha valami nem működik. Talán meg kellene javítani. Elizabeth Hurley meg egy bitang jó nő, már csak miatta is érdemes megnézni a filmet.

2016.02.18 indingo

Hihetetlen, hogy már több mint 15 éves a film. Nagyon jó ötlet, kiváló megvalósítással. Fraser maszkjai nagyon jók, vörösként nagyon ronda. Az ördög mindig teljesíti ugyan a kéréseket, de picit elvesz, gondolva itt a kosárlabdázóra.

2020.02.11 dailyfilmsan

Nagyon szeretem ezt a filmet, persze sokszor csak Brendan Fraser briliáns átalakulásai miatt mintsem a történet egésze miatt. A maszkosok a jelmezesek de még az írók is erősen közre játszottak a film sikeréért. Még ma is megállja a helyét sok már víg... Több

2017.06.06 Szilonka

Remek vígjáték, pedig már ezer éves. Igazi mese film, nagyon ütős és megunhatatlan poénokkal. A végén kiderül, legjobb minden úgy, ahogy van.

2019.05.12 Ms. Akárki

Brendon Fraser egyik legjobb régebbi vígjátéka. Imádom. Akármikor újra tudom nézni és szétnevetem rajta magam, ahogy próbálkozik hogy álmai nője észrevegye és vele legyen. Érzelmes és romantikus film, mely ráadásul happy end is. A ördög karaktere pedig zseniálisan lett felépítve.

2019.05.05 Norbert93

Hol vannak az ilyen vígjátékok?

Faust története humorosabb és modernebb köntösben. Irónia és balszerencse szempontjából telítve van a film és végül megannyi kívánságot követően a hős visszaérkezik oda, mint ahonnan indult, de az utazás toposzának hatására teljesen új emberként.

2017.11.20 Bazzzsi

Nagyon egyedi film, rengeteg jó poén van benne és ami a legfontosabb, hogy úgy vagyunk jók ahogy vagyunk. Nem kell semmin változtatni, ha valakinek nem tetszik akkor elmehet a....

2018.04.16 TomÁcs

Nagyon viccesre sikeredtek ezek a kis történetek,amiken a főhős keresi önmagát. Különbözőek a sztorik és mindben volt valami igazság. A vége is tanulságosra sikeredett.

2017.07.23 Lonka

A legjobb Brendan Fraser film, aki azóta kicsit szétcsúszott és meghízott. Baromi jó a a története. Humoros és komikus és van benne minden.

2019.05.04 petraszab

Minden percéből áramlik a humor, amellett, hogy az érzelmi vonalat is jól építik benne. A történet nagyon őszinte.

2018.03.03 kevelin

Annak ellenére, hogy majdnem 20 éves film a mai napig szórakoztat. Eredeti poénok jó sztori viccesés leköti az embert de nem erőltetett. A színészi alakítások is nagyon jók. Bátran ajánlom mindenkinek.

Alulértékelt film

Sokan lehúzzák, nekem ennek ellenére toplistás vígjáték. Elizabeth Hurley csoda szép, Brendan Fraser nagyon jól hozza a figuráját, pedig amúgy nem egy elsővonalbeli színész. Szerintem az egész film jól van összerakva, nagyon kellemes délutáni szórakoztató film. Sokszor nézhető, mint a Nincs kettő négy nélkül. :-)

2022.11.19 taba

Nem lehet boldogságot venni.

Brendan Fraser remekül alakítja a lelkét áruba bocsátó ifjút, aki a boldogságért cserébe hajlandó lepaktálni az ördöggel (Elizabeth Hurley). A különféle szerepekben feltűnő főhős végig vicces, a történet szórakoztató. Elizabeth Hurley is remekül alakítja a gonosz csábítót. Egyfajta tanmese, a legfontosabb dolgok nem megvehetők.