A galaxis őrzői

Guardians of the Galaxy

2017.12.29 diumiu

Marvel filmek közül Thor a kedvencem, de ez a film elég komolyan feljött a listámon. Nagyon tetszettek a karakterek, a történet, a poénok és a zenék meg kifejezetten. Bármikor szívesen újranézem.

2017.07.25 Lonka

Tök átlagos film, nem is értem a második részt. Volt egy kerek sztorija, amihez tartották magukat, néhol vicces volt, de már az elejétől tudta az ember, hogy ez a szedett-vedett banda megmenti az univerzumot.

2016.09.26 Greeta

Volt egy pici retrohangulata, de a történet mégis nagyon modern.

2019.01.29 Timcsi

Engem elvarázsolt a film, kicsit meseszerű, meg a gyerekkoromat juttatja az eszembe.

2018.03.16 XETH

Ez a film merőben más volt, mint az összes többi Marvel film (2014-ig), és nem mondanám, hogy jobb volt. Nekem ez a sok erőltetett poén annyira nem jött be és nagyon sajnáltam, hogy a többi Marvel film is elindult ebbe a bugyuta, vicceskedjünk életre... Több

2019.04.14 petraszab

Tetszett a történetében, hogy több szereplő áll a középpontban. Látványra is tetszetős.

2021.05.21 stewie_griffin_2005

Nekem nem lett a kedvencem, valahogy jobban bejönnek a földi hősök filmjei, mert azok “kézzelfoghatóbbak”, és a karakterek is szimpatikusabbak azok közül. Ebben a filmben Peter Quillen kívül nem olyan szimpik a karakterek. Chris Pratt szerintem egész... Több

2017.08.07 felicity

Úgy várom már, hogy megnézhessem a következő részét. Imádtam, jó a látvány, a történet, jók a karakterek is. ez a film tényleg kiváló. nagyon humoros. ajánlom.

2020.10.01 Annuska

Egy jó pali, fura lények és a távoli, ismeretlen űr. Izgalmas film lett, kellő akcióval és jó megjelenéssel. Én bírtam.

2018.12.09 Az amatőr

100% szórakozás nagyon is komoly belső tartalommal

Ez egy igazi öt csillagos szórakozás volt. Az univerzum többi filmjéhez képest nem vették olyan véresen komolyra a sztorit, de így is érdemben hozzá tudott adni a nagy egészhez és emellett még vicces is volt. Jól bemutatta négy űrbeli bűnöző hőssé al... Teljes kritika

2016.08.09 VFTS

A film látványos és nagyon humoros, amihez még jön a remekül megválasztott zene. Király!

2016.07.25 Leilani

Elég átlagos filmnek tartottam az elején, majd egyre jobban megtetszett, a poénok néha erőltetettek voltak. De nagyon jók a karakterek. Főleg Groot volt szimpatikus. Mindenkinek ajánlom, mert ez egy igazán jó film.

2018.09.24 thejoker

Nagyon szórakoztató film volt, nekem nagyon tetszett. Jó poénok vannak benne, látványos és a zenék is feldobják a filmet. Bármikor képes az ilyen film feldobni az ember hangulatát ha maga alatt van, mindenkinek ajánlom!

2018.07.17 czerik

Ez nekem nem volt több, mint egy újabb Marvel film. Egész jó, de nem tett bennem maradandót.