A hobbit: Váratlan utazás

The Hobbit: An Unexpected Journey

2020.09.05 Kazydo

A képi világa talán még jobb, mint a Gyűrűk urának, bár először a történet nem annyira tetszett. De minél többet láttam belőle, annál jobban megfogott. Jó megismeri Zsákos Bilbó történetét, mert a Gyűrűk urában vajmi kevés informaciót kaptunk arról, ... Több

2016.08.19 Timike

A gyűrűk ura népszerűségét meg kellett lovagolni. Nem rossz az elképzelés és a története is izgalmas.

2016.04.19 szoljhozzam

Nagyon szeretem a gyűrűk ura filmek hangulatát, a látványát, amely engem ámulatba ejt a grandiózusságával. A története és egészen kiváló, magával ragad. Az emberi hibákat nagyon jól kidomborítja, hogy milyen gyarló is az ember.

2017.05.10 Olivér Rózsa

Én nem birtam megnézni a gyürűk urát de ez jó. Kellemes csalódás volt az egész film. Percig se unatkoztam pedig elég hosszú teljes el tudott ragadni a sztori és a látvány is.

2016.02.13 Balint

Ezt ha egy vagy max két részben ahogy tervezték akkor semmi gond nincs vele, de így egy trilógiaként, monumentális eposzt szerettek volna csinálni, de ez a történet egy aranyos kis mese nem több de nem is kevesebb ;) Létezik neki egy rajongói vágása is de sajnos még nem volt hozzá szerencsém :(

2015.05.10 hejnekem

Hozza a Gyűrűk Ura látványvilágát és hangulatát, ami miatt már megéri megnézni. A film kicsit túl hosszú lett ahhoz képest, hogy kevés dolog történik benne, de nagyon sok jó dolog van benne, például kellemes humor. Kötelező Gyűrűk Ura rajongóknak, mindenki másnak meg ajánlott.

2024.01.16 SzimikeésBéci

Sajnos a könyv kimaradt, de anno a moziba beültem megnézni, és most újra előszedtük, ami most is lenyűgözött bennünket. Egyszerűen hihetetlen, ahogy ez a film a vászonra került. Zseniális!

2016.04.05 kissjanos21

A Gyűrűk ura összes része közül ez volt az ami nagy csalódást okozott. Az egész film csak arról szól, hogy csak vándorolnak, szinte semmi akció nem volt benne. A látvány még mindig nagyon ott vab és a törpök modora vicces volt, így 5/3 pontot érdemel.

2019.02.22 Mithrel

Először egyáltalán nem értettem, miért kellett szegény könyvet feldarabolni, hiszen olyan kis vékonyka szegény - aztán kiderült, hogy így sokkal több eszméletlenül látványos és izgalmas akciójelenet fér bele, új szál, és "gyűrűkurásabb" hangulat. Nekem nagyon tetszett, jó kis fimmé kerekedett.

2015.10.29 fcbnandi

A moziban néztük meg 3D-ben. Nagyon tetszett, mert hasonlít a Gyűrűk Urára. Nagyon látványos, kalandos.. tetszett a színészek játéka is. Néhol humoros jelenetek is voltak benne, így fantasztikus élmény volt.

2015.01.25 Mate

Nagyon szórakoztató mese tele pöpec vizuális elemekkel és jól megírt párbeszédekkel. méltó előzmény egy tökéletes filmtrilógiához. Martin Freeman tökéletes Bilbó szerepére.

2015.10.05 AE1205SB

Nagyon szeretem ezt a filmet, bár nem olyan kalandos és izgalmas, mint a többi, de így is nagyon jó. A látványvilága pedig egyszerűen fantasztikus. A karakterek is nagyon jól sikerültek!

2015.07.11 moony5972

Mennyire jó ez a film, nem is nagyon tudom, hogy ki az, akinek ez ne tetszene. Zseniális színészi játék látható a filmben. Bátran ajánlom mindenkinek. :)

2017.06.16 szkodvig

Az eredeti hármat meg sem közelíti. A három hobbit közül ahhoz képest, hogy a többi mennyivel jobb kifejezetten gyengének mondható ám a többit megnézve nem rossz kezdés. Közepes film, nem lesz a kedvenc Gyűrűk ura filmem.:)