A lehetetlen

Lo imposible

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Teljesen élethű, végig bőgtem az egészet, annyira felkavaró (pláne, ha az embernek már van kiért aggódnia)! Minden perce hihető, egy pillanatig sem volt benne egyik effekt sem kiábrándító! 10-ből 12-es film!!!

2017.01.22 Gábor Rózsa

Nagyon elragadóan érzelmes film! Az a legjobb, ha semmit nem tud róla, az az előtt, mielőtt neki ül a filmnek. Csak dőljön hátra és érezni fogja, amit kell! Gyönyörűen néz ki és nagyon mély az egész. Kiváló film.

2019.01.08 Deniel

Az egyik legjobb ha nem a legjobb katasztrófafilm amit valaha láttam! Amikor először megnéztem, két napig nem tértem magamhoz, teljesen maga alá gyűrt a történet és úgy teljes egészében az egész film! A rendezése pedig koronát érdemel!

2017.05.29 Zoer8993

Nagyon szeretem a katasztrófafilmeket mivel általában igaz eseményeken alapszanak. Hisz bármikor bekövetkezhet ilyen vagy hasonló katasztrófa. Éppen ezért számorma hitelesek tudnak lenni ezek a filmek és megrázóak.

2015.10.08 AE1205SB

Nagyon durva volt ez a film. Megható és szomorú. Hihetetlen miken mentek keresztül. És mindez igaz történet. Hatalmas film, én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.05.18 a.edit63

Nagyszerű film! Megható, ugyanakkor borzasztó is. A szökőár elég élethűre sikeredett... Akár valóságos a család története, akár nem, mindenkinek megéri megnézni.

2015.07.24 rhamus

Imádom ezt a filmet. Nagyon jó. Igazi klasszikus. Soha nem láttam még ennél nagyobb színészi alakítást. Mindenkinek kötelező. Szuper színészek, fantasztikus zenék. Egy szóval: zseniális!

2017.02.10 Enjoy

Érzelmekre ható, megfogó thriller-dráma, aminek van mondanivalója. Nagyon megfogott, még napokig a film hatása alatt voltam. Egyedülálló hangulatú film profi színészia alakítással.

2016.06.11 Mulds

Ez szörnyű alkotás lett. Nem volt benne igazán eredeti ötlet és akkor még azt se tudom elmondani, hogy milyen szuper volt a karakter kidolgozás. Ezt nem ajánlanám.

2017.05.02 Wolowitz

Eszméletlenül durva film. Amin keresztül mentek a szereplők az nagyon megrendítő. Beleképzelni magát az embernek egy ilyen szituációba, hogy ő vajon hogy cselekedett volna.

2017.11.22 Imlah

Megdöbbentő, érzelmileg megfogó, kemény film. Van benne fordulat és lelkileg megfogja az embert. Egy ideig még a hatása alatt voltam. Hiteles, meggyőző a színészek alakítása.

2016.08.24 Emma109

Felfoghtataln ami történt és, hogy a család miként tudta megúszni a dolgot.

2015.08.20 Filmzabáló

Hát ez tényleg lehetetlen…, de higgyük el, hiszen „bézdontrúsztori”. A lehetetlen szó szerint húsba vágó katasztrófa-drámája megmarad az agyakban, egy ideig biztosan.

2017.01.17 Katkatt

Nagyon tetszett a film, borzalmas dolog ami történt. A látvány és a maga a tragédia szerintem nagyon hiteles.