A lekoptathatatlan

A lekoptathatatlan

Management
Jennifer Aniston

Az üzletasszony Sue, átutazóban Arizona államon, megszáll az egyik útszéli motelben. A tulajdonos csemetéje, Mike a cég nevében egy üveg itallal ajándékozza meg. A találkozás ártatlan italozásba megy át, a végére pedig az álmodozó fiatalember teljesen belehabarodik a nőbe. Kapcsolatuknak Sue szempontjából nincs jövője, a naiv Mike azonban képes keresztülutazni utána a fél kontinenst. Az sem rettenti el, hogy a nő visszatért a volt barátjához, Jangóhoz. Sue nyomában járva mindent megtesz annak érdekében, hogy bebizonyítsa, a sors egymásnak rendelte őket.

Premier (HU): 2009.11.03.

2021.05.18 freeman

Jó.

2019.08.17 indingo

Szerintem ez egy nagyon helyes kis romantikus film, nem a megszokott stílusban. A két szereplő is passzot egymáshoz. A fenék megfogós jelenet, ahol Aniston betámaszt irtó vicces volt.

2019.09.20 TomÁcs

Könnyed kis romantikus filmecske. Helyes, humoros, érzelmes nem túl bonyolult történettel.

2019.08.20 Lonka

Nem mondom, hogy Jennifer Aniston legjobb filmje, de egyszer nézhető darab, már csak Woody Harrelson miatt is.

2014.10.06 olgaasFug

Remekül ki van mérve ez a film, irtó szórakoztató és vicces is, és az ember rá is jön, hogy ez mind azért, hogy megalapozza a drámai fezsültséget, ami nem is annyira intenzív, de mégiscsak annyira ütős, hogy egy kis színt vigyen a cselekménybe. Néhol monoton is talán, de ettől eltekintve engem kellemesen kikapcsolt.

A film összbevétele 933 224 dollár volt (imdb.com).

2,5 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10