A sötét lovag: Felemelkedés

The Dark Knight Rises

2014.10.14 Pumpu

Kicsit csalódottan jöttem ki a moziból. Nagy rajongója vagyok a Christopher Nolen által készített Batman filmeknek, de ennek a filmnek a története túlságosan egyszerű és sablonos. Az újak karakterek - Macskanő, Thalia Al Ghul, Bane - csak úgy bekerül... Több

2015.02.09 csenge Nézhetetlen

Méltó befejezése egy epikus történetnek, a színészek kitettek magukért, azon kevés filmek közé tartozik, amit többször is megnéztem moziban, annyira jó volt. Mind az elképzelés, mind a megvalósítás magával ragadó volt. Iszonyatosan jó görbe tükör a társadalomnak.

2015.05.07 Krazy8

Nagyon jó lett , Bane jó gonosz , a tobbi mellekszereplo is jó , Anne Hathaway fenekével nem bírtam betelni :3 . Megint mindenki hatalmasat alakított , méltó rész lett a trilógiahoz.

2015.05.11 xsad60

A szórakozási faktor ebben a filmben - valljuk be - sokkal kisebb mint az első vagy a második rész esetében. Nem volt meg ugyanaz a szikra mint a második részben, azonban ennek ellenére is egy jó filmet kaptunk ami kiemelkedik Hollywood mindennapjaiból.

2015.02.07 Kisnegro

Ettől már többet vártam. Nem kell azt hinni, hogy olyat mutatnak, ami még nem volt. Az akciók olykor szegényesek. Egyszer meg lehet nézni. Átlagos film.

2015.01.26 Fruzsiii

Nálam ez csak egyszer nézhető kategória. Az első rész nagyon jó volt!

2016.12.28 spock2017

Valahogy nagyon jóra skerült ez a rész is és szomorú lettem hogy nem lesz tóbb rész.

2015.02.09 szupertirpák

A megelőző két részhez képest sajnos csalódás. Pedig az első Tim Burton-film óta imádom Batmant minden formájában, úgyhogy nagyon akartam, hogy jó legyen, de akkora logikai bukfencek és hátasok vannak benne, hogy az már az élvezhetőség és a megcélozn... Több

2016.02.11 feherjovi

A triológia remek lezáró fejezete,nekem a film vége folytatás után kiállt,de ebből már soha nem lesz semmi.