A Toxikus Bosszúálló

A Toxikus Bosszúálló

The Toxic Avenger

A történet a képzeletbeli Tromaville városkájában játszódik, amely radioaktív szemétlerakójáról híres. Itt tengeti napjait a helyi fitnessz-klubban takarítóként Melvin. Szegény Melvin az emberi faj legvéznább egyede, a klubba járók gonosz tréfáinak állandó célpontja, ám egy végzetes napon mérgező vegyszerbe zuhan, ami igazi szörnyeteggé változtatja. Torz hősünk kiirtja a gonoszt Tromavilleből és még szerelmes is lesz..

Premier: 1984.05.01.

2024.05.13 erahurka

Kellemes trash, és szerencsére nem olyan gusztustalan, mint Kaufman újabb csirkés filmje. Nem veszi magát komolyan, sőt, sokszor már-már komédiába hajlanak a jelenetek. És szerencsére nem kacsint ki folyton, amivel sok wannabe trasht elrontanak. Nagy... Több

2020.01.13 Owotonor

Merő lazaságával tartja fent az újszerű, kreatívabb ötleteit, az idő előrehaladtával is, és váratlan húzásainak halmazát, jellegzetesen így örvendeztetően hat aprító, gore mechanizmusa. Felettébb vicces helyzeteket teremt, jók a keblek, fenekek, és érezni rajta az elszántságot, az újdonság varázsát.

2016.10.15 Rajkó

Abszurd, véres, obszcén, férfias humor. Szórakoztam rajta, de ennek ellenére nem értékelem túl jónak.

Négy órán át tartott, amíg Mitch Cohen-re feladták a Toxikus Bosszúálló jelmezt és csak szívószálon át tudod benne enni.Szerző: dulkap

A későbbi Oscar-díjas Marisa Tomei is látható a filmben egy pillanatra, miközben kilép egy zuhany alól.Szerző: dulkap