A vadon hercegnője

Mononoke-hime

2020.07.11 HADNAGY

Look!

Teljesen befogadható a film. Aki rajong a Japán kultúráért, annak nagyon tetszeni fog!

Hayao Miyazaki egyik kiváló anime filmjei közé tartozik :) Nagyon jó a sztori, a karakterek is és a rajzolás is tökéletes

2015.10.28 flankezredes

Szerintem jobb mint a Nauszika, de ez egyéni, igaz amit az elöttem lévők is írnak. Aki szereti, vagy épp ismerkedik az animevel az ne hagyja ki!

2015.03.10 kisslaszlo2

Klasszikus japán anime , tele izgalommal és fordulattal! Hayao Miyazaki egy zseni, ezt nem lehet elvitatni tőle! 10/10

2015.03.10 stothtibor

A japán mondavilág engem mindig is lenyűgözött és az animéket is szeretem! Ez a film is a japán animációs mese gyártásnak az ékköve! 10/10

2015.03.14 gaalerzsebet

Miyazaki munkásságának egyik legjobb darabja. A történet magával ragadó a főszereplők nagyon jól ki lettek dolgozva és nem utolsó sorban a történet is fordulatos és tele van izgalmakkal. Aki szereti a Japán kultúrát azoknak mindenképpen ajánlom ezt a mesét. 5/5

2015.03.31 edoka

Zseniális film, ajánlani tudom aki szereti az olyan rajzfilmeket ami inkább felnőtteknek szól! De ez majndem minden Hayao Miyazaki filmre igaz

2019.06.03 gyjudit

A film olyan varázslatos világot teremt ami egyszerre gyönyörű és kegyetlen. Hihetetlenül tanulságos, mégsem hegyibeszéd jellegű

2014.12.18 Phalanx

A vadon hercegnője egy igazán gyönyörű öko-mese, melyet mindenkinek csak ajánlani tudok. Hayao Miyazaki egy valódi nagymester, ha szeretted a Chihirót (igaz, az négy évvel későbbi, viszont nyugaton azzal robbant be igazán az Oscar miatt), mindenképp adj neki egy esélyt.

2019.02.25 Megumi

A legkedvesebb Miyazaki féle animém. Nos, mit is mondhatnék, ezt hívják művészetnek :)

2017.12.26 Rainbowheart

Az egyik legjobb anime amit láttam .) Nagyon jó és még mondanivalója is van!