A zongorista

The Pianist

2015.10.13 TribeBubu

Egyszerre sokkoló és szép a történet. A zenéje gyönyörű, a látvány bámulatos (amiben voltak jó ötletek, bár sajnos egyáltalán nem eredetiek,) a színészek kiválóak (nem véletlen, hogy Adrien Brody ezzel a szereppel szerzett hírnevet magának.) Végül is... Több

2018.03.28 NFG

Általános iskolában láttam először egy történelem óra keretein belül! Hát akkor még nem fogtam fel az értelmét, nem tudtam átszellemülni! Ehhez a filmhez fel kell nőni, mert túl komoly a történet, hogy egy fiatalabb gyerek értse és ne unalmasnak lássa!

2016.02.08 doroffee

Nagyon megkapó, különlegesen édesbús hangulatú, megható film. Adrien Brodyra mintha ráöntötték volna a szerepet, tökéletes volt a zongoristaként.

2015.06.04 Laci000

Nem tudok mást írni, csak azt hogy ez a film zseniális! Rendkívül megható. Adrien Brody alakítása fantasztikus, szerintem ez élete legjobb játéka. Megrázó, szomorú történet, de megéri megnézni...

2015.11.21 irongozu

Az egyik kedvencem Adrien Brody. Ez pedig alighanem az ő legjobb filmje. A megtört karakter nagyon jól megmutatkozik a film során a főszereplő arcvonásain.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Remek színészi játék, szép fényképezés és remek rendezés mellett ez a film teljesen jogosan húzott be minden díjat. A sztori szerintem kicsit klisés és unalmas, de mivel életrajzi film, sokkal többet nem is lehet tőle várni. Szebbé teszi az ember napjait, ha megnézi.

2015.02.21 oneminute

Felkavaró, megható alkotás a háború borzalmairól, az emberi kegyetlenkedésről. Ugyanakkor az élni akarásról, a tűrőképesség határairól is. A borzasztó múltat mutatja be. Nekem nagyon megázó volt.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Érdekes, fordulatos film. Jó ábrázolja a 2. világháború borzalmait

2016.05.21 Vadgazda

Jól mutatja be a holokauszt idején a zsidók sorsát és igazán elgondolkodtató. A sztorija érdekes történeten alapul és nagyzserűen vitték vászonra. Témában a Schindler listája után nagy kedvenc.

2015.07.26 one1970

Érdekes párhuzama ez a film a háborúnak és a művészetnek. Mindemellett nem egy könnyű darab, s mondhatni nem is túl vidám egy film. Egy kissé hosszúra is sikerült, főleg úgy hogy a film első fele meglehetősen unalmas.... persze ha valakinek bejön aho... Több

2016.02.10 norbi0102

Páratlanul jó kis film lett ez. Akadnak páran, akiknek ez nem tetszik, de szerintem egészen rendben volt mind alakításilag mind rendezésileg a film. Erős történet és kedvelhető az egész.

2015.06.30 padfoot8925

Megrázó, kemény film... A film hosszúsága ellenére nem unalmas. Megható film. Ajánlom mindenkinek. Ez a film egyszerűen zseniális. Színészi teljesítmény alapján is tökéletes.

2017.10.31 edessszilvia

Nagyon régen meg szerettem volna már nézni a filmet, mert sok jót hallottam róla. Adrian Brody nagyon kitett magáért, miatta igazán érdemes megnézni!

2015.07.14 prongs2001

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.