Alien vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen

AVP: Alien vs. Predator

2015.11.01 Niki18

ez nagyon tetszett. Két kedvencem az Alien és Predator egy filmben. Egyértelmű, hogy úgy álltam hozzá, hogy ez csakis jó film lehet. Nem csalódtam benne. Igaz én elfogult vagyok.

2016.05.21 Gecko

Hatalmas ötlet volt összetenni az Alient és a Predatot egy filmmé. Kifejezetten tetszik, hogy a predator az emberek "oldalára" állt és az ellenségem ellensége a barátom elve alapján együtt írtják az Alieneket. Meg kell nézni!

2015.06.24 Newyqrk

háát jó volt látni "harcolni" őket de korai volt kiadni. Szerintem ha most csinálnák meg sokkal több effektel remek lenne. Könyvben olvasva ez sokkal jobban hatott rám!

2016.03.11 BloodyMary

Már a címből tudni lehetett, hogy két ilyen kanonikus világ keresztezése mögött csak a dollárocskák csörögnek. Ez a szintézis kasztrálta a sorozatot, de a rajongóknak oly mindegy volt, csak láthassák a kedvelt karaktereiket. Hogy nincs semmi értelme ... Több

2014.12.26 SuperBoi

Ugyanúgy, ahogy a Resident Evilből kiszívta a rendező az összes életerőt, sikerült elintéznie ezt is, az eredetiség utolsó unciáit is kikanalazta belőle, nem volt színész vagy látványeffekt, ami ezt visszaadhatta volna. Pedig a "ki tudja", "talán most" és a "túl beteg ahhoz, hogy ne legyen jó" azért nagyon csábító volt.