Amerika Kapitány: A tél katonája

Captain America: The Winter Soldier

2018.08.12 Norbert93

Amerika kapitány trilógiája egyébként is ütős darabja az Univerzumnak, de ez a film felülmúlta minden várakozásomat.

2016.10.23 Szivárvány1

Zseniális mindegyik része az Amerika kapitánynak. Az egyik kedvenc szuperhősmozim. A színészek nagyon jól hozzák a karaktereket és a történet is egész hűnek mondható, ami azért elég ritka manapság. Allig várom, hogy újranézhessem ezt a világot. Nagyszerű kikapcsolódást nyújtott.

2016.03.09 citizenfour99

Amerika kapitány az egyik legkonzervatívabb szuperhős. Nem véletlenül. Viszont a film és a története jó. Szerintem egy remek karakter. Tessék csak megnézni.

2021.05.10 stewie_griffin_2005

Egész jó, bár szerintem kicsit túltolták az akciójeleneteket, de a színészek nagyrészt jók (kivéve Chris Evans, ő szerintem nem olyan jó színész :D). Az első része jobban tetszett, pedig az sem világmegváltó. 7/10

2023.01.14 bkzsani

Nagyon jó, izgalmas film. Minden percét élveztem, nem volt benne semmilyen unalmas, lapos rész. Hanem tele volt meglepő fordulatokkal, jó történettel. Ismét látványos filmet nézhetünk.

2015.02.12 Milanman

A tél katonája bevallottan több akar lenni egyszerű szuperhős adaptációnál és folytatásnál. Tudatosan játszik rá azokra a félelmekre, melyek az elmúlt évtizedben erősödtek fel az egész világot átszövő hírszerzéssel, személyi adatok felhasználásával é... Több

2019.08.29 Bizsu82

Kiváló színészek,profi alakítás. Tartalmaz bőven fordulatot, izgalmat,vannak benne izgalmas jelenetek. A szereplők alakítása profi, színészi alakítás is tetszett.

2019.02.13 Az amatőr

Erős alakítások,sematikus háttèrtörtènet

A marvel univerzum egy újabb darabkája.Összességében ugyan nem túl sokat tesz hozzá a kirakóshoz,azért mégis vannak fontos momentumai.Például itt jelenik meg első alkalommal a veterán szuperhős,Sólyom karaktere.Amerika kapitány múltjával kapcsolatban is érdekes visszautalásokat kapunk.Számomra azért volt érdekes,mert talán ebben a marvel filmben szerepel legtöbbet Natasha Romanoff,a Feketeözvegy.Az ő karaktere nagyban feldobja a filmet.A történet kissé sematikus,inkább a szereplők brilliáns játékán van a hangsúly.Igazából a sztori csak egy jó hátteret szolgáltat a szereplőink drámájához.Ez persze nem jelenti azt,hogy nem egy jó film,de inkább olyanoknak ajánlott,akik kifjezetten szeretik ezeket a szuperhősöket,megpersze azoknak is akik egy jó kis esti lövöldözős akciófilmre vágynak.Semmitmondó lövöldözős jelentekből mondjuk szerintem már egy kicsit túl sok is van a filmben,csakhogy meg legyen a 2 órás játékidő.A Tél katonája összességében,tehát nem tett rám mély benyomást,de azért jó volt látni kedvenc szuperhőseimet a képernyőn.Karakterjáték szempontjából pedig kifejezetten erősre sikeredett ez a marvel film.

2016.07.25 Leilani

Nagyon jó ez a film, még az előző résznél is jobban tetszett. Mindenkinek ajánlom ezt az igazán izgalmas filmet. A színészek jól játszanak, a karakterek kidolgozottak. A története nagyon mozgalmas és fordulatos.

2019.02.18 szabomarc

Nagyjából ennél a filmnél kezdtem teljesen elveszteni a fonalat a Marvel univerzumban, egyszerűen már túl sok egy kaptafára menő filmet dobnak ki, szinte havonta egy újat, így nem igazán tudtam értékelni ezt a filmet külön.

2017.01.01 Scramananga

Nagyon király film lett. Vannak benne kérdéses pontok, de először nézzük a jó dolgokat. A sztori jól kapcsolódik be az MCU-ba, és önmagában is jó. Az új karakterek szórakoztatóak, Chris Evans még mindig egy jó Amerika Kapitány. A sötétebb, komolyabb... Több

2018.07.17 czerik

Jó, izgalmas film. Ajánlom.

2021.02.19 moviemafia

A Marvel sikeresen megoldotta, hogy a (számomra legalábbis) legsemlegesebb karakterhez is egy élvezhető filmet készítsen. Szerintem a "sólyom" karaktere nem feltétlen illett bele az összhangba, bár ettől függetlenül az ő szereplése is rendben volt. A... Több

2016.05.07 hell.l

Ezt a filmet jobban kedvelem, mint az előző részét, sokkal pörgősebb, tiszta akció az egész film. A nézőt magával sodorják az új fejlemények. Tél Kapitánya/Bucky Barnes karaktere nagyon jó lett:)