Amerikai pite: A találkozó

American Reunion

2024.04.28 Krisz

Nagy dicséret jár a filmnek. Nem is azért, mert egy jó vígjáték. Nem azért, mert tök jó a története. Nem is azért, mert a karakterek nagyon jók. Hanem azért, mert a 90-es évek egyik legnagyobb kultvígjátékához úgy nyúltak, hogy azt teljesen tisztelet... Több

Ugyanazok a béna poénok, sablonos helyzetek és semmi új, amit a film adhat. Nem is ad semmit, csak tömény blődséget. Max Jennifer Coolidge kebleinek szurkolhatunk. Mondjuk ez nem túl sok, de legalább szemnyugtató.

2019.08.17 indingo

Szerintem semmiben se marad el a korábbi részektől. A stílus, a hangulat ugyanaz. És igazából a történet is. A fiút az érdekli, bírja-e a lány, és fordítva is.

2017.08.04 Orosz István Nézhetetlen

Jó látni újra a régi csapatot, igaz már kissé megöregedtek, de Stifler ugyanolyan lendületes, és ugyanúgy hozza a megszokott gyerekes formáját, mindenki megkomolyodott csak ő nem.

2017.03.05 GedyPapa

Sok negatív véleményt olvastam a találkozóról, viszont szerintem jó volt újra látni a szereplőket, akik bár megöregedtek és a nagyjuk nem lépett azóta előre semmit a pályáján, de azért még össze tudtak rakni egy méltó folytatást az eredeti felállással.

2019.07.20 Ms. Akárki

Humoros és egész érzelmes film lett a végére a sok ökörködés ellenére. Főleg a nosztalgia faktor miatt jött be nekem ennyire. Jó volt ennyi év után megismerni, hogy mi lett a régen megszeretett karakterekkel.

2017.12.24 diumiu

Egy filmnél mindig kockázatos a folytatás, akkor meg pláne, ha már a negyedik részről van szó. Nem éreztem hogy gond lenne, tetszett ez a rész, jó volt újra látni a csapatot.

2019.01.01 MMcFly2015

Az Amerikai pite mint tini-film akkoriban óriásit újított a mozikban, tényleg egy igazán merész - és vicces trilógiát láthattunk, amit mostanra már-már klasszikus irányba vitte a filmeket, és a karaktereket egyaránt. (Sean William Scott lehet bármily... Több

2018.03.19 hackerjulcsi

Egy újabb vicces, ötletes és kellően erotikus beütésű film. Méltó elődjeihez, de valahogy szerintem nem azt hozta, mint amire mindenki várt a régi részek után - mint általában.

2023.08.09 Gamehun638

Felnőttek, láttuk már. Nem sok minden változott. Sok fejlődés nem mutatkozott. Picit eltúlzott, viszont nem rossz poénok. Szokásosan Stifler visz el mindent a hátán. Még a mai napig látszik az élvezet a karakter megformálásában.

2018.11.13 iq.csabi

Egy legendás film, legendás folytatása. Jó volt újra látni a csapatot.

2017.06.01 jencike1985

Nagyon jó. Elkezdtem nézni és egyből nosztalgikus hangulatba kerültem. Nagyszerű volt újra találkozni a szereplőkkel. Steve Stiflernek viszont más életet képzeltem volna el. Ezen kívűl viszont nem csalódtam.

2015.02.25 kovi23

Ebben sem kellett csalódnom. Hiába” öregedtek” meg, még mindig nagyon viccesek. Stifler itt is hozta a formáját, hát mikor bele kulázott a hűtő táskába, röhögött az egész mozi. 5/5 pontot adok az összes Pite részre.

2017.07.04 gerda

Sokat vártam ettől a résztől, biztam benne hogy ez jobb lesz mint az előzőek, de annyira nem kötött le. csak azért néztem végig végül, mert a többi részt is láttam