Anakonda

Anakonda

Anaconda

A National Geographic csapatát túszul ejti egy őrült vadász, hogy bebizonyíthassa nekik, hogy a világ legnagyobb hüllője valóban létezik.

(csd)

Premier (HU): 1997.08.21.

2024.04.28 Krisz

Óriási nagybetűs trash. Hatalmas színészekkel. A szakma csúcsai. A mindent egy arccal eljátszó Ice Cube brillírozik. Ahogy Jennifer Lopez is. Aki a mai napig azt próbálja elhitetni az emberiséggel, hogy tud színészkedni.

2023.03.30 JRD

Évtizedek alatt sok minden változik. Az ízlésünk is. Amikor először láttam (lévén irtózom a kígyóktól), bele tudtam élni magam. Nemrég újra megnéztem, és igazából untatott. Csak ennyi jutott az eszembe: óriás kígyó, hűha… oszt ennyi. Ma már inkább me... Több

Nem volt horror, és nem volt félelmetes sem. Egy kígyó, és néhány áldozat...ebben a filmben nem is volt több. Persze itt a színészeknek sem kell brillírozniuk. Gyenge, egyszer nézhetős.

2017.06.26 HE7EDIK

"Összeroppant a félelem" , annó ez volt a film marketing szlogenje. Hát ha az nem is, de egy korrekt kis szörnyfilm kerekedett belőle. A valódi Anakonda tulajdonságait nem itt kell keresni, ez kérem nem a Nat Geo, ez Hollywood. Habár a feje sokszor e... Több

2018.07.18 Norbert93

Mikor gyermekkoromban láttam azt gondoltam ez minden idők legjobb filmje. Ma már kicsit máshogy látom (sablonos sztori, sok jellemtelen karakter), de a nosztalgia miatt mégis elfogult vagyok vele. Annyira nem rossz, mint ahány Arany Málnával jutalmazták, az ezt követő részek és feldolgozások viszont borzalmasra sikerültek

A filmben a kígyót bábokkal és CGI-vel állították elő.Szerző: HE7EDIK

Az egyik jelenetben az égő kígyó beleesik a vízbe, később azonban még mindig ég.Szerző: HE7EDIK

A filmben szereplő anakonda méretei teljes egészében valótlanok.Szerző: HE7EDIK

Az egyik jelenetben a vízesés felfelé zuhog.Szerző: HE7EDIK