Apafej

Apafej

Big Daddy

Sonnynak (Adam Sandler) nincsenek nagy tervei az életben, semmiért nem akar felelősséget vállalni, és megpróbálja magát távol tartani a felnőtt élet gondjaitól. Nem is csoda, hogy barátnője egy nap megelégeli mindezt, és faképnél hagyja. Az elkeseredett Sonny azonban nem sokáig foglalkozhat… Több

Rendező: Dennis Dugan
Forgatókönyvíró: Steve Franks, Tim Herlihy, Adam Sandler
Premier (HU): 1999.09.30.

2024.05.12 Krisz

A kevés Adam Sandler-film közül az egyik, aminek valódi tartalma is van. Mondom ezt úgy, hogy én amúgy teljesen jól elvagyok Sandler kreténebb filmjeivel is. Tudok azokon is röhögni és élvezni őket. De valljuk be, nem sokat adnak az embernek. Ez a fi... Több

Itt még Sandler nem fáradt bele az egykaptafás filmjeibe,és ez a kis aranyos mozi nagyon jól sikerült! Buscemi is nagy spíler,és a kisfiú(k) is tündéri kis manók.Jópofa,kedves,és néha megható film.

2017.11.02 indingo

A jobb fajta Adam Sandler filmekből való, ahol még van történet. Helyes, humoros film, a kisfiúk (ikrek játsszák a szerepet) nagyon aranyosak. Kellemes film.

2017.07.18 Deku

Adam Sandler nekem nagy kedvencem vígjátékokban és itt is szuper volt. Ebben a filmben minden teljesen klappolt. Legnagyobb meglepődésemre sokkal jobban teljesített mint azt gondoltam volna.

2018.03.26 szaka123

Adam Sandler egyik legjobb filmje. Nincs benne túl sok alpári humor, a kisfiú is aranyos. Szerethető film, többször láttam már és ha valahol belefutok, a mai napig meg tudom nézni.

Adam Sandler a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

A filmben feltűnik Adam Sandler felesége, Jackie: ő a pincérnő a bárban. Ez az első alkalom, hogy együtt játszott a férjével.Szerző: kázsé

Az Apafej Adam Sandler és Allen Covert 14. közös filmje.Szerző: kázsé

A rendező, Dennis Dugan is megjelenik a filmben: ő az, aki nem akar cukorkát adni Halloweenkor.Szerző: kázsé