Az Argo-akció

Argo

2015.05.20 a.edit63

Hihetetlenül feszült, hiteles és pontos film. Ben Affleck kiváló rendező, nagyszerű filmeket készít. Kész csoda, hogy ezt a sztorit még senki nem vitt filmre vagy inkább szerencse, hogy Ben Affleck kezébe került és készített egy régivágású, izgalmas túszdrámát!

2017.01.23 valery

John Goodman és Ben Affleck nagyszerű párost alakítanak a filmben. Sokoldalúak és hitelesek, nagyszerű a sztori, az események magukkal ragadják a nézőt, izgalmas, nehezen kiszámítható, jó sztori.

2015.07.18 rhamus

Rossz film? Ez azon is túlmutat. Nincs még egy ilyen, amire azt mondhatom, hogy felesleges. Nos, mást nem is nagyon tudok mondani. Ha nem akarsz időt pazarolni, akkor kerüld el messzire.

2015.06.30 drsolomon

Ben Affleck rendezése nélkül csak egy tucatfilm lenne. Egyedülálló munkájának köszönhető a film sikere. Érdekfeszítő, izgalmas, feszült és hiteles a cselekmény.

2016.10.10 tiszaizsofi

Középkategóriás film aminek van mondanivalója de kissé sablonos. Feszült És izgalommal teli, jók az akciójelenetek és nem utolsó sorban a befejezés. Érdemes megnézni .

2015.10.29 krysn95

Izgalmas, feszült..de csak egyszer nézős..újra nem tudsz rajta izgulni és nem is akarod újra megnézni. Tényleg egész jól tudja (nem csak saját magát) rendezni Ben Affleck..reméljük Batmanként is bizonyít

2018.08.17 urbanistaa

John Goodman talán legjobb filmje. nagyon akciódús, élvezetes, fordulatos thriller akció, amiben van némi történelmi szál is. Humora is színvonalas. Nálam 5-ből 5-ös.

2017.01.05 vesztingerkitti

Ben Affleck legjobb filmjei közül való. Tetszett ahogy a szálak bonyolódnak, majd fokozatosan bontakoznak ki és tisztázódnak a néző előtt, és csak a legvégén jövünk rá minden összefüggésre...

2016.08.22 Macika

Komoly történelmi film, aminek van mondanivalója és igaz eseményeken alapszik. A szereplők alakítása profi, meggyőzően alakít a főhős. Beleéltem magam az eseméyekbe.

2015.10.28 Faarkaas

Nagyon érdekes feldolgozása történelem megtörtént eseményeinek. Reális kemény és brutális film ami nem beszél mellé. Igényes és profi rendezés, komoly film.

2015.10.14 Bimbi

Egy izgalmas, pörgős, cselekményes akció, amin nem unatkozik az ember. Néhol éreztem csak hogy voltak sablonosnak tűnő részek, de összességében egy jól összerakott film.

2016.02.09 pqrs

Izgalmas, feszült film, ami néha vicces, néha nyomasztó, ám ezeket tökéletes mennyiségben keveri.

2019.03.05 barcika

Argo-akció egy régimódi, teljesen szabályos, tökéletesen összerakott thriller.

2022.04.01 Lovas János

Remek!

Igaz történet alapján! Ez egy jól sikerült film, eredeti képi bevágásokkal, jól megszerkesztve. Nyilván van ennél jobb film is, és aki akciót keres, az csalódni fog, de én így szeretem. Mindenképpen érdemes megnézni, ha ki szeretnél kacsintani a manapság oly felkapott, de sokszor buta képregényfilmek tucatjai közül.