A tengernél

By the Sea

2023.08.28 Ergit

Nem véletlenül hívjuk kikapcsolódásnak a nyaralást, üdülést. Bizonyos dolgok annyira beakadnak a közös lemezen, ki kell kapcsolni.

2017.10.25 Deku

Itt nagyon ügyesen találták el, azt a szintet amivel számomra emészthetővé tették a történteket. Néha a kevesebb több. Ezen az alapon ment és ez a film kellemes és mégis oltári, külön imádtam benne, hogy nem rakták tele klisékkel.

2016.07.31 Bogi87

Igazán megrendítő , elgondolkodtató film, dráma. Angelina Jolie es Brad Pitt tökéletes párost alkotnak a vásznon is. Hitelesen tudták megformálni a karaktereiket. A film elég hosszú, a cselekmény lassú, de szerintem zseniális alkotás.

2017.05.23 HercegPeter

Hosszú, a cselekmény lassan bontakozik ki és egy kicsit vontatott. Másrészt Pitt és Jolie játéka nagyon meggyőző. Átérezhetjük ahogy próbálják megmenteni a kapcsolatukat az átélt veszteségek után. Tanulságos lehet mindenki számára.

2016.10.25 MP170506

Angelina nagyszerű rendező, nagyon jó lett ez a film: elgondolkodtató és megindító, igaz, hogy nagyon lassú a cselekménye, de mégis leköti néző figyelmét. A páros pedig kiválóan alakítja karakterüket!

2016.08.06 babsy88

Iszonyat unalmas, rossz film. Nagyot csalódtam a szereplőkben, pedig vártam már nagyon, de kár volt.

2016.07.25 Leilani

Nagyon személyes film mély tartalmakkal, igazán jó színészekkel. Angelina Jolie és Brad Pitt mindig tökéletes párost alkotnak. A karaktereiket nagyon hitelesen alakítják. Igazi romantikus dráma váratlan fordulatokkal. A cselekmény és a karakterek is kidolgozottak.

2016.11.25 Borga

Meglehetősen depresszív hangulatú, lassú, már-már vontatott film, de jó értelemben. Nekem nagyon tetszett, ahogy lassan kibontakozott a cselekmény és a néző előtt feltároltak a háttérben meghúzódó problémák.

2016.11.08 kicsimano

Ami nekem leginkább tetszett a filmben az a párbeszédek zsenialitása volt. Habár igen kevés alkalommal szólalnak meg szereplőink, mikor mondanak valamit, az valami egészen elképesztően nagyon szólt. Lassú film, de szerintem zseniális.

2016.12.02 gubimari

Egészen elképesztő, depressziós, levert hangulata van a filmnek, mely a közepétől valamellyest kezd oldódni. Bár teljesen nem oldódik fel ez ahagulat, sokat javul, ahogy peregnek a percek. Gyönyörű film, fantasztikus operatőri munkával.

2017.03.27 Szinano

Az egyik legjobb dráma, amit valaha láttam, ami rendkívül jól mutatja be egy tönkre ment házasság történetét, ami látszólag halálra van ítélve és menthetetlen. Nagyon nehezen emészthető darab, melyre megéri kellő időt szánni.

2016.09.22 kecsaa

Olvasva a napokban felröppent filmeket eszembe jutott A tengernél című film, melyben Angelina Jolie és Brad Pitt annyira hihetően mutatta be, milyen egy tönkrement házasság, hogy a filmet nézve szinte valóságnak éreztem.

2017.08.28 ocskol

Jolie és Pitt párosa ez alkalommal is nagyot alkotott, bár sokan kifogásolták, hogy mennyire lassú a film. Nos, ennek a hangulatnak a megteremtéséhez elengedhetetlen az, hogy az események egy kissé lassabban történjenek. Engem teljesen le tudott kötni és egyetlen percét sem untam.

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Kedvelt színészekkel teli film, ami nem okozott csalódást. Érdekes és ötletes a cselekménye, magával ragadott a képi világa is. Én ajánlom! Igazi dráma!