Csonthülye

Mr. Bones

2021.02.09 sziszi050

Sokszor láttam, és megunhatatlan vígjáték. Már az unokáim nevetnek rajta. ;-)

2015.02.18 janimohosz

én nemtudom, hogy ki ennek a filmnek a kitalálója, meg ennek a Csontoshülyének..de baromi nagy film..az egyik filmrekord ami ment a tévében vagy ezerszer..ahogy próbál a jós alkalmazkodni..hát az valami röhej..röhögö görcs

2019.06.03 Norbert93

Szeretem a dél-afrikai vígjátékokat, mégpedig azért, mert úgy nevettetnek meg, hogy senki sem beszél csúnyán és senki nem drogozik benne. Ha egy film vicces akar lenni, akkor lehet vicces így is. Nem egy remekmű ez tény, de amiért elkészült (hogy nevettessen), abban hibátlan, mert akárhányszor nézem mindig szakadok rajta.

2018.03.30 NFG

Érdekes a sztorija, persze elég abszurd és komolytalan, mint Leon Schuster összes többi filmje! De mégis ha nem várunk sokat tőle, akkor jót szórakozhatunk rajta!

2016.08.02 nemeth2

A történet, a komédiája Csontosnak ahogy alkalmazkodik a messzi és gazdag világ dolgaihoz, egy elképesztő komikum. Saját magamtól is sokszor láttam (DVD), de amikor a TVben adják, még akkor is rávesz, hogy leüljek és nézzem a bolondozását. Számomra már egy örök klasszikus marad.

2018.07.09 Norbi

Kötelezően ajánlom minden egyes tv nézőnek, aki nem retten meg a tömör hülyeségtől. Elég egyszer megnézni, utána már majdnem az egészet kívülről fogod fújni.