Nyílt titkok

Das perfekte Geheimnis

2022.01.30 H.a.n.n.a

Az nem egyedi, hogy egy filmet minden nemzet megcsinál magának. A szereposztása nagyon tetszett. A történet érdekes volt, és van mondanivalója.

2020.08.20 gilanyii

Az év legnagyobb pozitív csalódása. Nem vártam tőle sokat, ellenben sok jót hallottam róla, így gondoltam, üsse kő, adjunk neki esélyt. Azt mondhatom, hogy kimondottan jó döntés volt.

2021.12.26 Szilonka

A magyar koppintás német koppintása. Nekem a sajátunk jobban tetszett.

2020.02.08 Keiichi Tsuchiya

Olcsó, ötlettelen vígjáték, nem tudom, mi tetszik rajta a többségnek, de én csak feszengtem rajta...

2020.10.26 Hajdu Balázs

Vicc

Leszámítva, hogy a magyarokat lekopizták, a BÚÉK is egész jó.

2020.09.16 Tibor

Alapvetően nem rajongok a német filmekért, de ez most nálam abszolút betalált. Az elejétől a végéig lekötött, szórakoztatott és úgy általában, jól össze volt rakva. Nézd meg a trailert, és ha bejön, amit látsz, a végeredmény is tetszeni fog, ezt garantálom.

2020.08.19 tamas0119

Nem hittem, hogy egy német filmre fogom ezt mondani, de eddig nálam ez az év vígjátéka, ráadásul magasan. Okos, humoros és megvan benne minden, ami ahhoz, kell, hogy egy másfél órára kikapcsolódj vele, ehhez nincs mit hozzáfűzni. Megtekintése erősen ajánlott!

2020.01.22 ZOL

Érdekes film, lehetett volna belőle egy elég komoly dráma is, de ennek az alapsztorinak jól áll egy a vígjáték megközelítés is. Röviden és velősen: mi élveztük, merem ajánlani.