Exférj újratöltve

The Bounty Hunter

2021.11.14 Klauka89

Jófej vígjáték, amit néha (néhány évente) meg lehet nézni. A Butler-Aniston páros nagyon jó, vannak benne jó poénok, jelenetek, jókat lehet rajta derülni. Visszaköszön a kedves Börcsök Enikő-szinkron, ami zene füleinknek. Szórakoztató vígjáték.

2017.10.29 Artemisia

Kiszámítható és sablonos a történet, többet is ki lehetett volna hozni belőle.Ilyen kaliberű színészektől többet vártam volna,de azért egyszer jó megnézni unaloműzőnek, hiába nem lesz kultfilm.

2019.07.26 Ms. Akárki

Magam sem értem miért de nekem nagyon tetszett ez a vígjáték, ahogy a volt nejét próbálja megcsípni a fejvadászXD Szétröhögtem magam ahogy évődtek sokszor. Jennifer Aniston és Gerard Butler között nagyon jól működött a kémia. Mindenképpen érdemes megnézni.

2018.07.28 Norbi

Érdemtelenül néztem meg, játszi könnyedséggel kiszámítható történet, felettébb csalódást okozott az egész film úgy ahogy van. Nem gondolom hogy ebből a filmből lettek milliárdosok a színészek, és én sem lettem gazdagabb olyan üres volt.

2019.01.20 szabomarc

Egyszer megnézős filmnek kellemes kis vígjáték, de senkii ne ettől várja élete nagy filmélményét. Elnevetgél rajta másfél-két órát az ember, aztán elfelejti az egészet.

2015.05.26 zsanett0820

Ez a film sem vett le a lábamról, Jennifer Aniston ide vagy oda. Annyira semmilyen és kiszámítható az egész, szörnyű, hogy ilyen semmitmondó filmekbe ennyi pénzt fektetnek. Bár értelmesebb dolgokra fordították volna. Egy ilyen "alkotás" megnézése utá... Több

2015.06.02 Akodako

Hát, Jennifer Annistont sohasem tartottam jó színésznőnek és ez a szerep sem győzött meg. Nagyon amatőr, egyáltalán nem meggyőző karakter. A film humora sem tetszett, gyenge, elcsépelt poénokkal teli, átlag alatti vígjáték.

2015.05.08 Helgus

Könnyed, szórakoztató kikapcsolódás. Nem fogom többször megnézni, de egyszer jó volt. Ez azokra a napokra való, amikor tele van az ember hócipője mindennel, nem akar gondolkodni, nem akar mély érzéseket átélni egy film kapcsán, egyszerűen csak ki aka... Több

2019.01.13 Let it happen

A színészek miatt már nem tudok rosszat mondani a filmről! Tény, hogy kicsit laposra sikerült a sztori, de azért élvezhető volt! Ami kifejezetten tetszett, hogy egy kicsit azért izgalmas is volt! De a romantika is jelen volt végig! Egyszer igazán rá lehet szánni az időt!

2016.05.23 Holló

Egész tűrhető film, vannak benne jó viccek, viszonylag szórakoztató, poénos, a színészek is tetszenek, Rachelt mindig is bírtam, bár mondjuk Gerald Butlert fura volt ebben a szerepben látni, mert nekem mindig a 300-ból lesz a Leonidász.

2015.04.01 kovacsbarn

Gerard Butler lesz az új rom-kom-herceg(ki volt az előtte lvő :-) nem áll neki jól. főleg Spárta után. Rachel Aniston meg olyan, mint mindig :-)

2015.03.31 Mariann92

Érdekes, poénos, várod, mi lesz a vége, és valóban csattanós is. Nekem jó volt megnézni, nem is egyszer láttam, és ismerőseimnek is tetszett. Ajánlom megnézni.

2015.03.31 dedina

Nem egy nagyon kulonleges film, de azert szorakoztato, tipikus Jennifer Aniston - film, de ez nem feltétlenül baj. Aniston kedvelőinek nagyon ajánlott.

2015.03.18 kaibence

Jó volt, habár Gerald Butler alakítása nem igazán tetszett, szerintem színésznek nem a legjobb, de azért egyszer mindenképpen megéri megnézi, voltak nagyon poénos részek benne.