Family Guy

Family Guy

2016.03.27 Yoniki

Egyik legjobb animációs felnőtt sorozat. Nagyon bírom a humorát, Petert és Stewiet. A mellékszereplőket is imádom, mint a halált és Jézust. Egyedül a kakast utálom, de azokat a jeleneteket mindig elpörgetem.

2017.10.06 orlandooo

Peter Griffin, ez az a név ami eléggé belevésődik a fejedbe ha már vagy 2 évadot láttál.:D

2015.10.03 Xarxas

Régebben nem szerettem de mára ez is nagy kedvencé vállt. 13 évadon keresztül számomra még mindíg nem sikerült ellaposodnia.

2015.02.12 Geezaa911

Imádom a sorozatot :) Tele humorral. Érdemes elkezdeni az első évadtól és úgy végig nézni, igaz a részek között nincs kapcsolat, de csak úgy lehet megérteni a a sorozat humorát. Nagyon jól kitalálta Seth a bevágásokat. Minden karakter egy külön stílu... Több

2015.01.27 Solothor

Hát igen ez a sorozat nagyban eltér a South Park című hasonló kategóriába sorolható sorozattól , mivel ez a sorozat a Family Guy igyekszik nem kizárólag csak trágár szavakkal humorizálni,nevettetni a közönséget hanem ők intelligens,szolidabb módon ad... Több

2019.01.10 Let it happen

Borzasztó egy sorozat! És én pont ezért imádom annyira! Elég beteg a sztorija és elvont! Viszont jó humora van! Szerintem ezt a rajzfilmet tényleg mindneki tudná szeretni, akár egy háziasszonyról, vagy egy kemény motoros férfiről, nagyobb gyerekről, idős emberről van szó! De azért kisgyerekek ne nézzék!

2019.05.11 alkonyfeny

Hogy áll, hogy halad a Mafab-os értékelés, amin dolgozol? Ham? Növekszik? Nő már a papír rakás? Alakul már az alap ahhoz a nagy műhöz, amin dolgozol már, úgy...mennyi is? Három perce? Ham? Megvan már a lenyűgöző főhős? Vagy mondjuk az akadály amit le... Több

2017.12.18 eszticickany

Nem minden hangulatban nézhető, nagy dózisban agyzsibbasztó, de alapvetően baromi jó sorozat. :)

2015.03.29 Trob

A South Parkot és a Simpson Családot nálam nem előzi meg, de nagyon jó humora van a sorozatnak! A sorozat készitőjét imádom, imádom a humorát! Nincs olyan ember aki nem ismerné a Family Guyt és ne szeretné, nem hiába..

2015.02.12 vevyy

Nagyon szeretem! Fantasztikusan kitalált karakterek! Igazi agyzsibbasztó sorozat! :)

2015.01.26 pinter.bence91

IMÁÁÁÁDOOOM!MINDEN ÉVAD MINDEN RÉSZÉT TUDOM FEJBŐL :D

2015.02.22 glenn

Az egyik kedvenc Tv-sorozatom. Nagyon vicces, tömény morbid, néha gusztustalan, beteges humor az egész. 20 percig csak röhög az ember közbe. Amúgy egy amerikai család életét mutatja be a sorozat, eléggé kemény társadalomkritikával és rengeteg humorral felturbózva. Ha még nem nézed, szerintem mindenképpen érdemes elkezdeni.

2015.07.20 miki

A Family Guy egyszerre hihetetlenül vicces és rendkívül intelligens. Rendben, ez utóbbi azért a felszín alatt rétegződik, de igen komoly problémákat vet fel a sorozat, és nagyon aktuális, ami a világban történő eseményekre való reflektálást illeti. Csak ajánlani tudom!

2022.11.25 BDJN

Nagyon jó

Eddig csak válogatásokat láttam belőle, de amióta kijött a Disney+, azóta teljes részeket tudok nézni. Nagyon vicces, az egyik kedvenc sorozatom.