88% 2050 szavazat

Fel!

Up

2018.03.30 NFG

Az elején már elsírtam magam! Ebben a mesében rengeteg érzelem van! A későbbiekben pedig kiemelkedően látványos! Mindezek ellenére, nekem sosem lesz a kedvencem!

2016.04.25 Loborg

Nagyon aranyos animációs film, nem is túl komolytalan, felnőttként is élvezhető és tanulságokkal is szolgál mind kicsiknek, nagyobbaknak és akár az idősek számára is, akiknek az unokáikkal van szerencséjük megnézni.

2017.07.28 czigler.nora

Kedves, aranyos film, cuki grafikával. Nem egy tipikusan bugyuta mese, és tele van szebbnél szebb emberi értékekkel, ami sajnos sokakból hiányzik. Megható.

2019.03.20 Vágottszemű

Jó lett, úgy mint a többi Pixar film. A koncepció itt is nevetséges, de attól még remekül megcsinálták. Vannak benne szomorú részek, amik még jobbá teszik a filmet.

2017.01.25 Gábor Rózsa

Azért különleges ez az animációs film, mert a megszokott vidám és derűs főhangulathoz képest ez inkább szomorkásan mosolygós kicsit már-már sírós hangulatot üt meg. Nagyon jó és szerethető de végig olyan bús, hogy emiatt nem feltétlen szeretek vissza emlékezni rá.

2017.02.11 Niki18

Felnőttként a kedvenc mesém. Nagyon aranyos és romantikus a mese, de persze vicces is. Azonban aki megnézi, garantálom hogy sirni fog a meghatodottságtól.

2017.12.30 authorgirlll

Megható mese a gyász feldolgozásáról, itt nem a szerelem kezdete hanem a vége van jelen. Hogyan dolgozhatjuk fel a szerelmünk elvesztését. A kisfiú az akit az öreg bár eleinte nem bír de végül ő lesz a legnagyobb támasza. Zseniális film.

Némó nyomában
2010
Madagaszkár 3.
Rontó Ralph

2016.09.09 AlBundy

Pár napja néztem meg először, el sem hiszem hogy csaknem hét évig kimaradt az életemből. Fantasztikus, egyszerűen tökéletes. Ritka az olyan, hogy animációs filmen könnyezzek, de ez elérte nálam. Az a pár perces jelenetsor, amiben a szerelmespár életét foglalják össze, egyszerűen gyönyörű. Minden percét imádtam!

2020.12.01 Oliver.guy_

Az egyik legaranyosabb mesefilm szerethető karakterekkel és igényes látványvilággal. Nem is gondolnánk, hogy egy mogorva öreg bácsival mennyi kalandot élhet át egy kisfiú és egy kutya. Az izgalmas és pörgős történet mellett van szó szerelemről, álmokról, ígéretekről és nyilván rengeteg hirtelen jött kalandról.

2015.03.31 Brigusz724

Annyira édes történet, szép a képi világa és egyszerűen szuper volt. Meg is kellene néznem még egyszer.

2015.05.21 Laci000

Egy kicsit blődség, bár érezhetően ez inkább a fiatal korosztálynak készült, de csalódni nem kell Pixar-ék munkájában. A látvány lélegzetelállító, sok poénnal, kedves jelenetekkel. A drámai rész kifejezetten jól megoldották...

2018.01.28 zsani

Aki értette a mondanivalóját, az nem csalódott.A vége lehetett volna jobb is de nálam az elmúlt évek legjobb animációs filmjei közé tartozik.

2015.07.23 london2012

Remek kis animáció az biztos és megható is. Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez az animációs mese az egész család számára. Mindenképpen érdemes megnézni.

2015.10.27 fcbnandi

Barátnőm mondta, hogy nézzük meg mert neki nagyon tetszett. A mai animációs filmekért nem annyira rajongok, de ezt megnéztem és komolyan mondom fiú létemre annyira meghatódtam, hogy sírtam is kicsit. Szerintem ha ismét megnézném, akkor megint elkezdenék sírni rajta. Nagyon aranyos mese