Családi bunyó

Fighting with My Family

Artsomnia
2019/03/13

Családi bunyó egy sokrétű, szórakoztató életrajzi film az újrakezdésről, a család fontosságáról és arról, hogy ha van egy álmunk azt sohasem szabad feladni. Paige története felemelő és megható. Pankráció rajongóknak kötelező, mindenki másnak pedig érdemes megnézni. Több

Vox.hu

Értékelés: 7.5/10
Semmit sem tudok a pankrációról. Pedig lehetett volna alkalmam megfertőződni, hiszen a nyolcvanas évek végén a Sky Channel segítségével még a rozsdásodó vasfüggöny mögé is eljutott a szappanoperába oltott birkózás műfaja. Több

MovieAddict

Értékelés: 7.5/10
Összességében egy nagyon kedves és tanulságos darab, melyet mindenkinek csak ajánlani lehet! Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 7.8/10
A film befejeztével, a moziból kijövet eszembe jut, miért is szeretek moziba járni… Mert tényleg azt hihetjük a látottak után, hogy nekünk is sikerülhet egyszer megvalósítani gyerekkori álmainkat, ha Raya-nak sikerült. Több

Supernatural Movies

Tshaládi program
Mindenképpen ajánlott a megtekintése még akkor is, ha valaki nem szereti a pankrációt, mert ez csupán egy körítés, a szerethetősége sokkal de sokkal több ennél. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/04/17

Pofonosztás felsőfokon
Merchant filmje próbál a lélekre hatni - ezt kisebb döccenőkkel el is éri - még akkor is, ha ki kell színezni a sztorit, hogy fogyasztható legyen. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!