Gru 2

Despicable Me 2

2019.02.24 Norbert93

Nagyon élvezetes mese, még számomra is. Ötletes, aranyos és kiváltképp magyon vicces. Talán nem annyira, mint az első rész, de méltó párja, mely nem esett a folytatások pénzlehúzó és fantáziátlan hibájába. A szereplők eredetisége megmaradt, Gru is er... Több

2016.05.11 VvV

Az elsővel körül belül egy szinten van. Nagyon humoros, aranyos poénokkal. Talán a minyonok itt több szerephez jutnak. Tetszett, jó volt!

2018.07.28 Norbi

Egy kicsikét gyengébbre sikeredett, mint az első rész. De nagyon szórakoztató lett így is és örülök hogy folytatódott ez a remek mesesorozat, most sem csalódtam a figurákban.

2017.12.29 diumiu

Egyértelmű volt, hogy az első rész után jönni fog a folytatás. A színvonal hasonló volt, mint az elsőnél én nem csalódtam, talán egy picivel lett gyengébb mint az első, de számomra minimális a különbség.

2017.07.24 Lonka

A minionok itt is imádni valóak és felüti a fejét a mesefilmben a szerelem is. A története aranyos és humoros, ahol Gru már igazi apuka lett.

2015.06.08 Dodi

Imádom! Könnyed szórakozás az egész család részére. A történet aranyos, tele humorral. A karakterek nagyon jók, főleg a minyonok, már alig várom a júliust, hogy a mozikban legyenek! :)

2016.10.08 lolita13

az első részhez nem ér fel, de nagyon tetszet ez is

2019.04.23 petraszab

Lucy nekem egy kicsit idegesítő volt, de maga a mese és a történet kedvelhető, jól felépített, nem túl agresszív, és látványra is tetszetős.

2017.08.07 felicity

Nagyon tetszett ez a film. imádom a minyonokat és Grút is. ez a film egyszerű de nagyszerű. ajánlom minden korosztálynak. a Grú összes része nagyon jó.

2017.08.31 moviewer

Számomra a történet terén sokkal jobb volt az első résznél. Sokkal egyedibb és fordulatosabb volt. Kidolgozottság és karakterfelépítésben azonban az első rész sokkal jobb volt. Összességében mindenképp egy jól sikerült folytatás. Akinek tetszett a Gru, annak ezt is érdemes megnézni.

2018.07.17 czerik

Jó kis családi mese, méltó folytatása az előző résznek. Ajánlom.

2018.03.30 NFG

Bár az első rész színvonalát nem hozza, ez is kiemelkedik a mai rajzfilmek világából! Végtelenül aranyos és izgalmas mese! Ajánlani tudom az egész családnak!

2020.09.17 HannaK

Kicsit olyan Mission inpossible hatású lett ez a film és rájöttem, hogy Gruban van egy kis Mr. Bean beütés. Ez is egy látványos és kalandokkal teli rész lett.

2018.04.17 Murphyyy

Szerintem ez a rész még élvezető kategória, bár nem sikerült olyan, mint az első rész. Talán itt kellett volna abbahagyni :D