Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt?

How to Lose a Guy in 10 Days

2016.09.26 Greeta

Remek kis romantikus vígjáték. Többször nézős.

2019.02.01 Timcsi

A férfi női ellentétek elég hangsúlyosak és humorosak.

2019.04.24 petraszab

Nagy fricska a fim néhány kapcsolatnak. Sokat lehet belőle tanulni. A humorát nagyon szerettem.

2015.05.03 Zsceeeka

Kifejezetten tetszett ez a romantikus vígjáték, pedig nem a kedvenc műfajom. Valahogy ezt sikerült úgy összerakni, hogy a rengeteg klisé ellenére is élvezhető maradjon. (Az pedig azért hihetetlen, hogy EZ a McConaughey AZ a McConaughey) :D

2016.04.04 Annuska

Nem egy rossz vígjáték, néhány évente újra lehet nézni. A történet persze irreális. A csaj és a szinkron hangja mondjuk elképesztően idegesítő és Matthew sem tartozik a kedvenc színészem közé, de sebaj.

2018.03.28 NFG

Mindkét főszereplő színészt imádom! Ebben a filmben sem okoztak csalódást! A sztori pedig szerintem tök egyedi, és végtelenül humoros! Nem tudok belekötni!

2015.05.29 Evcsi95

Imádom ezt a filmet. Igazi ki romantikus mozi. Ahogyan mind a ketten csak felhasználják a másikat borzalmas, de Kate nagyon jól játssza a szerepét, és a vége is igazi happy end.

2015.06.15 smith

Nem vagyok a kategória nagy kedvelője, nem sok ilyen filmet nézünk, de azt hiszem, ebben a kategóriában ez egy etalon film. A témáért sem vagyok túlzottan oda, ennek ellenére tetszett. Szórakoztató és könnyed, vicces. Szóval, aki eleve szereti ezen kategória filmjeit, annak telitalálat lesz.

2016.09.28 Zoe091

Meglátszott, hogy kitalált történet alapján rendezték, túl sok volt a véletlen, viszont nagyon tetszett. Vicces és romantikus film. Előre lehetett tudni, hogy a végén egymásba fognak szeretni.

2016.07.25 feketerigous

Nagyon jópofa, könnyed kis film, ami megnevettet és leköt. Kate Hudson és Matthew McConaughey nagyon jól játsszák a szerepet. Sajnáltam, azonban, hogy Kathryn Hahn szerepe kissé erőltetett volt, és nálam ez kicsit lehúzta az egész filmet. De tényleg mindenkinek ajánlom, ha nevetni akar egy jót! :D

2016.08.29 GaraiV

Aranyos, kellemes vígjáték. A témája, a hangulata könnyed. Laza, igazi kikapcsolódást adó, humoros film, ami pihenni, kikapcsolódni vágyó estékre tökéletes szórakozás.

2015.06.29 Enccso

Általában nem vagyok oda ezekért a filmekért, de ez valahogy megfogott. Jó a humora, igazi aranyos ki romantikus film, "kreatívan" dolgozza fel a témát :)

2017.02.25 Péter

Ez a film egy alapmű a nőknek. Rendkívül nagy gondossággal veszi sorra azokat az idegesítő tulajdonságokat és dolgokat, melyektől egy férfi idejekorán falra mászik.

2015.08.24 Norcsi59

Egy ötletes tényleg szórakoztató vígjáték de nagy mondanivalója nincsen. Általánosságban jók a poenjai és egy laza estére kiváló szórakozás, Pont amit egy amerikai vígjáték tól várhatunk.