Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2018.12.11 MP170506

Egyik kedvenc animációs filmem. Nagyon jól kidolgozott látványvilága van és jók a karakterek is. Igazi kis szórakoztató családi film, tanulsággal fűszerezve.

2019.04.26 Norbert93

Egyedi és ötletes, ízig-vérig Pixar történet, ami mindenféle téren, többek között kritikailag is sikert aratott.

2018.11.27 harnas1207

Szórakoztató mese, aranyos, pörgős és vicces is egyben. Nagyon jók a szereplők.

2018.11.30 VvV

Végre egy mese, ahol nem a lányok a célközönség. A története elég pörgős és kalandos, csak ajánlani tudom.

2018.07.24 Norbi

Kiváló mese, sőt annál több. Mondanivalója van, tanulsága, remek izgalmas környezetbe csomagolva, a tetején mindennek kiváló grafikával és szerethető szereplőkkel.

2016.01.17 beero88

Nem csak a kicsiknek adhat tökéletes kikapcsolódást a film mivel nagyon sok mondanivalója is van. Az ilyen animációs filmre mondom bátran, hogy megéri megnézni a felnőtteknek is. Imádtam.

2018.07.07 hsanya182

Egyedi rajzfilm, remek pszichológiával, tanulságos film a gyerkőcöknek, ajánlom. Kicsit a harcos részek emlékeztetnek a Shon Goku-ra, "hipp hop" kameravágások, villanások stb. Sok gyerek szereti, várják a következő részeket is, érdemes kisiskolásokkal nézetni, még a felnőtteket is leköti.

2016.08.29 Szivárvány1

Végtelenül aranyos film az Így neveld a sárkányodat film. A második rész is de az egy még igazi mondanivalóval rendelkezik szerintem mindenki számára valamilyen szempontból. Számomra a kitartás és az erő a mondanivaló. Állatbarátoknak kötelező mese. A sárkányok akár a macskák:D

2023.03.07 Informer2

Az Így neveld a sárkányodat (eredeti cím: How to Train Your Dragon) egy 2010-es amerikai 3D-s számítógépes animációs film, amelyet a DreamWorks Animation készített. A film a története egy kis viking falu lakóiról szól, akik gyakran kerülnek konfliktu... Több

2017.12.29 diumiu

Egy végtelenül kedves történet, annyira szeretem ezt a mesét. Örülök ennek a történetnek, mert végre valami új témát dolgoztak fel. Látványos és szép zenékkel teletűzdelt meséről van szó, ajánlom mindenkinek.

2015.09.02 MKristijan

Élen küzd Süsüvel a sárkányos filmek között a szememben, habár többnyire a tisztelet ami felé szól. Nagyszerű egy történetet tettek a szemünk elé a rendezők. Jogosan van a nagyok között.

2015.01.30 Dodi

Nagyon jó, izgalmas, humoros történet, aranyos karakterekkel!

2019.04.05 MidoD7

Nem tudtam mirevélni ezt a kusza történetvezetést. Többre számítottam, de feleslegesen, hisz semmit se adott. A történet is elég lapos és teljesen mást kaptam, mint amire vártam.

2016.10.08 lolita13

Bár nem szeretem a sárkányokat és inkább fiús sorozat, de így lányként is szeretem. A kedvencem pedig Fogatlan, akit én is elfogadnék itthonra :D